Mada neatsiejama nuo šiuolaikinio gyvenimo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

mados-kandis2Turint omenyje pašėlusį šiuolaikinio gyvenimo tempą, atrodo sudėtinga nepasiklysti tarp to kas estetiška, ir to, kas absurdiška. Vis dėlto šiuolaikinės technologijos padeda greitai ir protingai įsigyti naujų rūbų, pasipuošti nepatiriant didelių laiko sąnaudų bei neišleidžiant visko iki paskutinio cento. Visapusiškai geras sprendimas nepaliaujamo bėgimo laikais yra rubai internetu. Deja, šioje srityje (turbūt kaip ir visur) egzistuoja tam tikrų „kabliukų“. Jų aptarimas turėtų padėti išvengti klaidų perkant drabužius.

Rūbai internetu paprastai vilioja mažesnėmis kainomis nei įprastose parduotuvėse. Neretai galima įsigyti išties gražių apdarų išleidžiant gerokai mažiau pinigų. Net ir žymių dizainerių rūbai kartais siūlomi už visai nekosminę kainą. Elektroninės parduotuvės yra linkusios siūlyti įvairias nuolaidas, skelbti akcijas. Bent vieną kartą pirkusiems siunčiamos reklamos elektroniniu paštu, siekiama sudominti ir išlaikyti pirkėją. Jei net įprastu atveju rūbai internetu siūlomi pigiau, tai su akcija kaina tampa kaip niekad priimtina. Visgi kai kurie žmonės pernelyg greitai pasiduoda reklamos įtakai ir nusiperka daiktą ne todėl, kad jo reikia, ne todėl, kad jis labai patraukė dėmesį, o todėl, kad prie prekės parašyti patrauklūs skaičiukai. Viskas lyg ir gerai – spinta pasipildys nauju rūbu, be to, bus sutaupyta. Bet ar nekyla minčių, jog drabužiai perkami tada, kai jų iš tiesų norima? Ir tokie, kurie verčia varvinti seilę? Juk vien dėl žemos kainos įsigytos kelnės nėra taupymas, jei jų šiuo metu visai nereikia. Galbūt tos kelios dešimtys litų būtų puikiai pasitarnavusios suplyšusias šlepetes pakeisti naujomis?

Kitas „kabliukas“ yra dydis. Jei rūbai internetu perkami iš užsienio, tuomet reikėtų labai atidžiai pasidomėti, koks dydis atitinka jums pažįstamą. Na, bet gavus per mažą ar per didelį rūbą labai nusiminti nereikėtų, mat jis gali puikiai tikti kam nors iš draugų, pažįstamų. Be to, dauguma parduotuvių sutinka drabužį pakeisti tinkamu. Žinoma, kuo geriau dydžiais pasidomėsite iš pradžių, tuo labiau vėliau dėkosite sau, kadangi turėsite puikiai tinkančią aprangą.

 Parašykite komentarą