Kelionės: pasyvus, aktyvus ir visai kitoks poilsis

Dažniausiai išskiriami du kelionių tipai: pasyvus ir aktyvus poilsis, tačiau tai toli gražu ne viskas, ką gali pasiūlyti toks laisvalaikio būdas. Kol vieni drybso Lietuvos ar pietų šalių paplūdimyje, o kiti slidinėja Alpėse ar nardo Tenerifėje, saujelė žmonių poilsiauja žaisdami pokerį svečioje šalyje.

Pokerio kelionės nėra nepopuliarus ar mažai kam žinomas reiškinys, tačiau savaime suprantama, apie jas skelbiama tik tam tikrose bendruomenėse, kuriose renkasi aktyvūs pokerio žaidėjai. Tokių kelionių metu vykstama ne tik į turnyrus ar čempionatus, bet kartu ir siekiant pasisemti patirties iš žaidėjų iš viso pasaulio, o be viso to – puikiai praleidžiamas laikas, susipažįstama ir su lankomu miestu ar gretimomis apylinkėmis. Dar įdomiau, jei jas aprodo vietinis gyventojas.

Jei pokerio nežaidžiate, tačiau su savo draugais esate dideli stalo žaidimo mėgėjai – Jums atskiri renginiai, kurių metu taip pat galima ne tik pažaisti mėgstamą žaidimą su kitais gerbėjais iš įvairių šalių, bet kartu ir pasižvalgyti po miestą, leisti laiką su bendraminčiais. Tokios kelionės dažnu atveju yra organizuojamos pačių entuziastų, dėl to turi savito žavesio, patrauklumo.

Žinoma, pokerio kelionės, išvykos su stalo žaidimų gerbėjais ir kitos susiję pramogos kainuoja, todėl ne visuomet pavyksta rasti lėšų išvykti pramogauti į svečias šalis. Dėl to vertėtų įvertini kelionės po Lietuvą galimybę. Nors taip sunkiau rasti bendraminčių, tačiau tikrai rasite įdomių lankytinų vietų, susipažinsite su to krašto žmonėmis, kurie turi panašių pomėgių ir taip pat puikiai praleisite laiką.

Pasirinkus keliones po Lietuvą lengviau galėsite derinti savo kelionės ir susitikimo planus, nes nebus kalbos barjero, galėsite pasinaudoti didesniu kiekiu šaltinių paieškoms, kuriuos rasti savo kalba yra kur kas lengviau nei ieškoti užsienio interneto platybėse. Be abejo, tai tinka ne visiems, tačiau kai kurie tikrai turėtų pradėti nuo paieškų savame krašte ir vėliau kur kas lengviau bus dalintis informaciją ir ją gauti apie pokerio keliones į užsienį.


Kruizai – geriausias būdas pailsėti

Kruizinis laineris

Kruizai – vieni iš šiuo metu ypač populiarėjančių keliavimo būdų, kuriais siekiama, kad asmuo ne tik artimiau susipažintų su vandens pasauliu, tačiau taip pat ir pailsėtų, pabandytų atsiriboti nuo aplinkos. Internetiniuose portaluose galima rasti labai daug skirtingų pasiūlymų. Vieni jų ragina keliauti aplink pasaulį, kiti – bent iki artimiausios valstybės. Taip pat skiriasi ir laiko, kurį praleisite laive, pobūdis: ramiau, aktyviau, su vaikais, su bendruomene… Svarbiausia, jog egzistuoja labai platus pasirinkimų ratas, tad kiekvienas gali rasti būtent jam labiausiai tinkantį variantą.

Kuomet kalbama apie kruizą – prieš akis dažniausiai iškyla vaizdas apie milžiniškus keltus, kurie gali vienu metu plukdyti net kelis tūkstančius žmonių. Deja, Lietuvoje tokio lygio kruizų dar nėra, tačiau mūsų šalis gali būti puiki stotelė plaukiant iš vienos šalies į kitą.

Geriausia pigiausių pasiūlymų ieškoti internete, kadangi tai erdvė, kur vienoje vietoje yra visi egzistuojantys pasiūlymai, tad bus labai patogu palyginti variantus ir rasti konkrečiai jums labiausiai patinkantį. Dažniausiai prieš tokio tipo masines šventes, kaip Kalėdos, Naujieji metai − tokio tipo atostoginiai kruizai būna daug pigesni, tad verta palaukti pasiūlymų. Taip pat pasidomėkite ir konkrečių šalių, į kurias plaukiate, valstybinėmis šventėmis. Dažnai nedarbo dienomis atpinga bilietai, kad būrys turistų atkeliautų konkrečios šventės metu.

Egzistuoja internetinės svetainės, kuriose galite užpildyti reikiamą informaciją ir paprasčiausiai laukti, kol jums bus pasiūlyti patogiausi variantai remiantis tam tikra data, atostogų tipu, keliaujančių žmonių skaičiumi, kaina ir taip toliau.

Nepaisant to, kad gali tekti net kelias savaites praleisti ant vandens paviršiaus, galite būti tikri, jog personalas pasirūpins viskuo, kas tik yra įėję į kainą: nei maisto, nei papildomos veiklos jums netrūks. Nepaisant to, pasiruošimas keliaujant kruizu reikalauja šiek tiek laiko. Įsidėkite vaistų (niekada negalite žinoti, kokia liga jus užklups. Nesibaiminkite, paprastai kruizo metu keliauja ir gydytojas), šiltų drabužių (nustebsite, kaip šalta gali būti naktimis) ir gerą nuotaiką, kuri turi būti garantas, kad tai bus pačios smagiausios atostogos gyvenime.