Kelionės: pasyvus, aktyvus ir visai kitoks poilsis

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dažniausiai išskiriami du kelionių tipai: pasyvus ir aktyvus poilsis, tačiau tai toli gražu ne viskas, ką gali pasiūlyti toks laisvalaikio būdas. Kol vieni drybso Lietuvos ar pietų šalių paplūdimyje, o kiti slidinėja Alpėse ar nardo Tenerifėje, saujelė žmonių poilsiauja žaisdami pokerį svečioje šalyje.

Pokerio kelionės nėra nepopuliarus ar mažai kam žinomas reiškinys, tačiau savaime suprantama, apie jas skelbiama tik tam tikrose bendruomenėse, kuriose renkasi aktyvūs pokerio žaidėjai. Tokių kelionių metu vykstama ne tik į turnyrus ar čempionatus, bet kartu ir siekiant pasisemti patirties iš žaidėjų iš viso pasaulio, o be viso to – puikiai praleidžiamas laikas, susipažįstama ir su lankomu miestu ar gretimomis apylinkėmis. Dar įdomiau, jei jas aprodo vietinis gyventojas.

Jei pokerio nežaidžiate, tačiau su savo draugais esate dideli stalo žaidimo mėgėjai – Jums atskiri renginiai, kurių metu taip pat galima ne tik pažaisti mėgstamą žaidimą su kitais gerbėjais iš įvairių šalių, bet kartu ir pasižvalgyti po miestą, leisti laiką su bendraminčiais. Tokios kelionės dažnu atveju yra organizuojamos pačių entuziastų, dėl to turi savito žavesio, patrauklumo.

Žinoma, pokerio kelionės, išvykos su stalo žaidimų gerbėjais ir kitos susiję pramogos kainuoja, todėl ne visuomet pavyksta rasti lėšų išvykti pramogauti į svečias šalis. Dėl to vertėtų įvertini kelionės po Lietuvą galimybę. Nors taip sunkiau rasti bendraminčių, tačiau tikrai rasite įdomių lankytinų vietų, susipažinsite su to krašto žmonėmis, kurie turi panašių pomėgių ir taip pat puikiai praleisite laiką.

Pasirinkus keliones po Lietuvą lengviau galėsite derinti savo kelionės ir susitikimo planus, nes nebus kalbos barjero, galėsite pasinaudoti didesniu kiekiu šaltinių paieškoms, kuriuos rasti savo kalba yra kur kas lengviau nei ieškoti užsienio interneto platybėse. Be abejo, tai tinka ne visiems, tačiau kai kurie tikrai turėtų pradėti nuo paieškų savame krašte ir vėliau kur kas lengviau bus dalintis informaciją ir ją gauti apie pokerio keliones į užsienį.Parašykite komentarą