Ketinės Dovre krosnelės – namų jaukumui ir šilumai!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Krosnelė – puikus šilumos šaltinis ir interjero akcentas. Niekas nepaneigs, kaip malonu jaukiai įsitaisyti priešais rusenančią ugnį, siurbčioti šiltą arbatą ir skaityti ar kalbėti su artimu žmogumi, o gal tiesiog mėgautis šiluma ir ramybe. Toks šilumos šaltinis suteikia namams nepalyginamo jaukumo.

Krosnelės puikiai dera tiek klasikiniame, tiek ir moderniame interjere, kadangi jų asortimentas šiais laikais ypač platus. Gyventojai krosnelėmis šildo privačius namus, taip pat sodo namelius, neretas krosnelę įsirengia ir savo bute. Tiesa, klaidinga manyti, kad krosnele gali būti apšildoma tik nedidelė patalpa, pavyzdžiui, vienas kambarys. Krosnelių yra labai įvairių, skirtingo galingumo. Rinkoje tikrai atrastumėte nemažą pasirinkimą ir tokių krosnelių, kurios gali apšildyti net iki 100 kvadratinių metrų (ar dar didesnį) namuką su keliomis atskiromis patalpomis.

Tie, kurie kada nors rinkosi krosnelę, tikriausiai jau žino įvairių niuansų. Pavyzdžiui, tikrai puiku, kad rinkoje toks didelis krosnelių pasirinkimas: didelės ir mažos, ketaus ir plieno, kūrenamos įvairiu kuru, galingos ir mažo galingumo ir t.t. Tačiau tokioje gausioje pasiūloje susiduriama ir su gamintojų skaičiumi bei klausimu, kokią krosnelę pasirinkti?

Dvi didžiausios grupės, į kurias galima suskirstyti visas rinkoje siūlomas krosneles, yra ketinės ir plieninės. Kurios grupės krosnelę pasirinkti daugiausiai priklauso nuo to, ar Jums reikia nuolatinio šilumos šaltinio (t. y. ar šaltuoju metų laiku krosnele bus šildomasi nuolat), ar ne (krosnelę kursite kartais). Nepaisant to, kad plieninės krosnelės yra modernesnės, daugelį žavi savo dizaino sprendimais, visgi specialistai jų nerekomenduoja tiems, kurie krosnele nori šildytis nuolat. Plienas nėra pritaikytas nuolatiniam kaitinimui, jis nepalaiko šilumos, šios krosnelės nuo didelių temperatūrų gana greitai išsivaržo ir praranda savo šilumos savybes.

Vienos labiausiai vertinamų yra norvegų gamybos ketinės krosnelės Dovre. Jos gaminamos iš ketaus – tai viena tvirčiausių ir geriausiomis šilumos laidumo savybėmis pasižyminčių medžiagų. Krosnelės Dovre – kokybės ir tvirtumo simbolis. Galbūt daugelis ketines krosneles įsivaizduoja tik klasikinio dizaino, kuris moderniame interjere gali neatrodyti patraukliai, tačiau šiuo atveju klystama. Ketinių krosnelių dizaino sprendimai labai įvairūs. Pavyzdžiui, Dovre siūlo klasikines krosneles, vintažines, modernias ir tradicinio norvegų stiliaus.

Modernios krosnelės Dovre žavi elegancija, grakščiomis linijomis, modernumu. Tai puikus įrodymas, kaip tobulai suderinami yra grožis ir naudingumas. Priklausomai nuo savo norų, galėsite pasirinkto modernias krosneles su kojelėmis arba su išskirtinio dizaino stovu, su šoniniais stiklais arba be šoninių stiklų, kūrenamas malkomis, anglimis ar kitu kuru. Krosnelės Dovre Jums suteikia galimybę ir pasirinkti krosnelės spalvą, nes dalis asortimente esančių krosnelių gali būti dengtos rudu, šviesiu pilkos, blizgiu juodos spalvos emaliu.

Vintažinės krosnelės Jus nukels į retro stiliaus laikus. Tai originalus interjero sprendimas ir puikus šilumos šaltinis. Galėsite rinktis vintažinę krosnelę su kojelėmis arba su staliuku, malkų dėtuve ar net išskirtinio dizaino lopšiu bei dengtas skirtingų spalvų emaliu.

Klasikinio stiliaus krosnelė Dovre puikiai derės klasikiniame interjere, rąstiniuose namuose. Galėsite pasirinkti iš tokių spalvų emalio: matinė juoda, dramblio kaulo, anglies, ruda. Kai kurių klasikinio stiliaus krosnelių privalumas – šoninės durelės, per kurias daug patogiau įdėsite malkas. Klasikinės krosnelės Dovre turi dar daugiau privalumų: švaraus antrinio degimo technologiją, dėžutę pelenams, atskiras dureles pelenams išimti. Tai palengvins krosnelės priežiūrą.

Tradicinės norvegiškos krosnelės Dovre – gamintojo pasididžiavimas. Jos turi tik joms būdingą išskirtinį dizainą, krosnelių antstatus. Įsileiskite į savo namus norvegišką žavesį, kokybę ir šilumą!

Krosnelės Dovre – puikus pasirinkimas vertinantiems kokybę, tvirtumą ir norintiems turėti gražų bei naudingą šilumos šaltinį.Parašykite komentarą