Šildytuvai profesionalams

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

SildytuvaiAtšalus orams žmonės namus pradeda šildytis buitiniais šildytuvais. Tačiau sildytuvai nėra skirti tik buitiniams vartotojams. Lietuvos rinkoje yra didžiulis šildytuvų, skirtų profesionalams, pasirinkimas. Jie gali būti naudojami statybose, sandėliuose, gamybinėse patalpose, rūsiuose, šiltnamiuose ir visur kitur, kur reikalinga šiluma jūsų verslui. Šildytuvai statybose yra naudojami tam, kad atėjus šaltajam metui nesustotų darbai. Dideliuose šiltnamiuose šildytuvai palaiko šilumą augalų augimui. Gamybinėse patalpose šildymas užtikrina komfortą jūsų darbuotojams ir jų efektyvumas išlieka toks pats didelis kaip ir šiltuoju metų laiku.

Profesionalių šildytuvų yra įvairių rūšių – galingiausi iš jų yra dyzeliniai. Dyzeliniai šildytuvai būna dviejų rūšių: tiesioginio ir netiesioginio degimo. Tiesioginio degimo šildytuvai orą leidžia tiesiai per liepsną ir tokiu būdu jis sušyla. Dėl tokio šildymo metodo jie yra labai efektyvūs ir orui sušildyti panaudoja 100% kuro. Deja, bet jie turi minusą – patalpa turi būti vėdinama arba joje turėtų būti bet koks kitas oro padavimas. Taip pat į patalpą bus išmetama nemažai anglies monoksido. Nors netiesioginio degimo šildytuvai yra mažesnio efektyvumo, tačiau jie turi galimybę veikti ir nevėdinamose patalpose. Tai galima pasiekti nuvedus degių produktų išmetimo žarną į lauką arba pastatant šildytuvą lauke ir iki patalpos atvedus šilumos žarną. Netiesioginio degimo šildytuvams visuomet reikės elektros, tačiau beveik kiekvienas iš jų turės termostatą. Tuo tarpu kai kurie tiesioginio degimo šildytuvai gali veikti ir be elektros, bet termostatas įprastai prie jų nebūna pridedamas, todėl jį reikia pirkti kaip papildomą įrangą.

Kitas šildymo pasirinkimas yra dujiniai šildytuvai. Dujomis šildytis yra kur kas pigiau nei dyzelinu, bet dujiniai šildytuvai yra mažesnės galios, o patalpa turi būti net labiau vėdinama negu šildantis su tiesioginio degimo dyzeliniu šildytuvu. Daugumai dujinių šildytuvų yra reikalingas elektros tiekimas. Didžiausias jų privalumas yra žema eksploatacijos kaina.

Dar vienas pasirinkimas yra elektriniai šildytuvai. Didžiausias jų pliusas – pastarieji nenaudoja deguonies ir jų nereikia statyti lauke ar pritaikyti degių dalių išmetimo žarnos tam, kad galėtumėte juos naudotis. Patalpų nereikia vėdinti, todėl visa šiluma išlieka patalpoje. Bet, kaip ir kiti šildytuvai, jie taip pat turi savo minusų. Elektrinių šildytuvų didžiausia galia yra apytiksliai 40 kilovatų (kW), todėl galingiausi dujiniai ir dyzeliniai šildytuvai savo galia juos pralenkia mažiausiai dvigubai. Perkant elektrinį šildytuvą reikia atkreipti dėmesį į tai, kokį oro srautą jis išpučia per valandą ir, žinoma, į jo galią, matuojamą kilovatais. Tuomet jūs žinosite ar jo pakaks jūsų patalpai. Kitas pasirinkimas, kuris yra tinkamas tiems, kuriems reikia sušildyti tik dirbančius žmones, o ne visą patalpą, yra infraraudonųjų spindulių šildytuvai. Jų yra elektrinių ir dyzelinių. Elektrinius reikėtų rinktis atsižvelgiant į jų galią ir tai, kokį plotą spindulys aprėps. Dyzelinių infraraudonųjų spindulių šildytuvų galia natūraliai yra didesnė, todėl jie gali sušildyti didesnį plotą ir gali būti naudojami atvirame lauke.

Jei norite, kad jūsų darbai prasidėjus šalčiams nesustotų, siūlome jums pasvarstyti apie jums tinkančio šildytuvo įsigijimą. Profesionalių šildytuvų pasiūla Lietuvoje nuolat auga, todėl išsirinkti tinkamiausią jums visuomet padės parduotuvės konsultantas. Ieškant profesionalios įrangos geriausia jos ieškoti specializuotose fizinėse arba internetinėse parduotuvėse – jose konsultantai jums galės suteikti geriausią informaciją, todėl žinosite, kurie šildytuvai šiuo metu yra kokybiškiausi ir, kurie yra parduodami už geriausią kainą rinkoje. Taip pat visada siūlome pasidomėti ir gamintoju, kurio šildytuvą ketinate pirkti. Išsiaiškinkite ar jūsų pasirinktam šildytuvui Lietuvoje yra teikiamas garantinis aptarnavimas – juk niekas iš mūsų nenori dirbant darbus juos stabdyti dėl lėto aptarnavimo.



Parašykite komentarą