Dyzelinės elektros stotys: kaina ir kokybė

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Pastovus šiuolaikinių technologijų tobulėjimas priveda prie to, kad daugelis iš jų reikalauja nuolatinės elektros energijos, patikimo ir nepertraukiamo maitinimo šaltinio galinčio palaikyti įrenginį darbinėje būsenoje. Patikimumas, nepertraukiamas darbas ir saugumas – štai tie faktoriai kiekvienam elektros tinklui, kurie negali būti išpildyti be nuosavo energijos šaltinio. Pavyzdžiui tokio, kaip dyzeliniai generatoriai, kurių kainos paskutiniu metu tampa vis labiau prieinamos. Tai yra dėka to, kad konkurencingumas šioje rinkoje vis kyla, o gamintojų atsiranda vis daugiau.
generatoriaiŠiuolaikiniai dyzeliniai generatoriai, kurių kainos, žinoma priklauso nuo daugybės faktorių, suteikia galimybę palaikyti didelius įmonių plotus darbinėje būsenoje labai ilgą laikotarpį. Ypač svarbus yra dyzelinių generatorių įrengimas atskirose konstrukcijų mazguose, kurie negali būti be nepertraukiamo maitinimo. Dyzelinius generatorius nupirkti nesunku. Juos galima įsigyti įmonėse prekiaujančiuose pramonine technika.
Žinoma jų kainą aukštesnė už benzininių, tačiau būtent jie leidžia pilnai išspręsti aukštos kokybės elektros tiekimo uždavinius, pamiršti apie pertraukimus ir pakitimus tinkle. Nedidelės elektros stotelės naudojančios dyzelinį kurą, pasižymi patikimumu ir paprastumu, juos galima įrengti ne tik atvirame lauke, bet ir patalpoje. Konstrukcijos ypatumai suteikia šiems įrenginiams universalumą. Tokio įrenginio kaina priklauso nuo jo galios, automatizacijos lygio, naudojamo kuro ir brendo.
Autonominiai dyzeliniai generatoriai gali būti eksploatuojami ne tik kaip papildomas maitinimo šaltinis, kartais jie tampa vienintele galimybe suteikti sistemai elektrą. Svarbu nepamiršti tai, kad stotys turi būti patikimai apsaugotos nuo perkaitimo, bei temperatūros kritimų. Būtent tam tikslui juos neretai įrengia specialiuose konteineriuose apsaugai nuo triukšmo ir šalčio.
Prieš perkant dyzelinį generatorių, būtina nuspręsti kokius uždavinius jis turi spręsti. Nedideliam privačiam namui, dažnai perka benzininius 5-10 kW. Daugiau energijos vartojantiems objektams jau reikalingi dyzeliniai generatoriai, jie gali dirbti žymiai ilgiau, labiau ekonomiškesni, jų galia gali būti nuo 3 iki 3000 kW.Parašykite komentarą