Kaip teisingai pasirinkti reduktorių?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Jeigu jūsų darbe naudojami reduktoriai, tikriausiai jums ne kartą kilo klausimas apie jų tinkamą pasirinkimą. Nuo to kaip gerai pasirinktas reduktorius labai priklauso ne tik jo patikimumas, bet ir ilgaamžiškumas. Klaidos atliekant skaičiavimus neretai gali privesti prie netikėtų gedimų, pasėkoje ir finansų praradimo.

reduktoriaiTodėl pasirenkant reduktorius būtina kreiptis į patyrusius specialistus-konstruktorius, kurie numatys visus faktorius, nuo padėties, darbo sąlygų iki temperatūros pakilimo eksploatacijos procese. Patvirtinę tai skaičiavimais, specialistai užtikrins parinkimą optimalaus reduktoriaus jūsų konkrečiai sistemai.

Praktika rodo, kad teisingai parinktas įrenginys garantuoja naudojimo trukmę ne mažiau septynių metų vikšriniams ir dešimties – penkiolikos metų cilindriniams.

Gyvenime pasitaiko situacijų, kai nėra galimybės kreiptis pas specialistus. Tam, kad išspręsti šią problemą, mes pasistengsime duoti jums rekomendacijas teisingam pasirinkimui. Mes neplanuojame paruošti naujo skaičiavimo ir parinkimo specialisto, o tik padedam jums savarankiškai ir tikslingai pasirinkti reduktorių pilnai tenkinantį jūsų pageidavimus.

Bet kokį skaičiavimą būtina pradėti nuo kinematinės prievado schemos sudarymo – tai leis apsispręsti koks tipas turi būti suderintas su jūsų prievadu. Pirminiais duomenimis pasirinkimui bus galia, elektros variklio apsisukimai ir koeficientas reikalingas jūsų pavarai.

Pasirinkimą moto-reduktoriaus naudai reikia daryti tais atvejais, kai būtinas kompaktiškas prievadas. Beveik visi leidžia konstruktyviai taikyti juos bet kokiai veleno padėčiai erdvėje.

Prietaisai nereikalauja jungčių tarp elektros variklio ir reduktoriaus, nes variklis tvirtinamas tiesiogiai. Tvirtinimas atliekamas ant jo reduktorinės dalies.

Vienintelis trūkumas tokio taikymo yra aukšta kaina ir tiekimas pagal užsakymą.

Net jeigu įsigyti atskirai elektros variklį ir sujungimus, pagaminti aikštelę jų tvirtinimui, atlikti surinkimo darbus, išleista suma bus 10-20% mažesnė, nei kainuoja analogiški moto-reduktoriai.

Moto-reduktoriaus pasirinkimas daugeliu atveju priveda prie jo galios pritaikymo prie elektros variklio galios. Įprastai šios charakteristikos suteikia gamintojas lentelių pavidale kiekvienam tipui ir gabaritui.Parašykite komentarą