Šunų maistas ir pagrindiniai klausimai jį renkantis

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Sunu maistas

Kai renkamės šunų maistą, turime didelį pasirinkimą, todėl tai dažnai tampa sudėtingu sprendimu. Skirtingi gamintojai, maisto skonis, maistą sudarantys ingredientai, maisto pritaikymas konkretaus amžiaus ir svorio šunims bei daugelis kitų veiksnių, kurie turėtų būti gerai apsvarstyti. Todėl niekuomet nesirinkite atmestinai. Jei norite, kad jūsų geriausias šeimos draugas visuomet būtų sveikas, tvirtas, energingas ir laimingas, turite pasirūpinti, kad sunu maistas būtų nepriekaištingos kokybės ir geriausiai pritaikytas jūsų augintiniui.

Pateikiame pagrindinius klausimus, į kuriuos reikėtų atsakyti renkantis šunų maistą:

Kokio dydžio yra jūsų šuo? Tai vienas iš svarbiausių klausimų. Atsižvelgiant į tai ar jūsų šuo priklauso didelių, vidutinių arba mažų šunų veislei, turėtumėte rinktis ir jam tinkamą maistą. Kiekviena šunų maisto rūšis yra pritaikyta skirtingo sudėjimo šunims, todėl pasistenkite nepraleisti šio aspekto.

Ar jūsų šuo alergiškas? Kaip ir žmonės, taip ir gyvūnai turi įvairių alergijų. Jei žinote, kad jūsų augintinis yra alergiškas tam tikram maistui ar jo sudedamosioms dalims, būtinai pasirinkite tą, kuriame nėra alergiją keliančių ingredientų.

Koks jūsų šuns amžius? Tai dar vienas svarbus veiksnys, kurį turėtumėte apsvarstyti. Šunų maisto gamintojai visuomet kurdami maistą atsižvelgia į šunų amžių. Skirtingo amžiaus šunims reikia skirtingo kiekio konkrečių maistingųjų medžiagų ir vitaminų, todėl reikia pasirūpinti, kad jūsų augintinis būtų maitinamas jam tinkančiu maistu.

Ar jūsų šuo turi sveikatos sutrikimų? Bet kokios sveikatos problemos, su kuriomis susiduria jūsų šuo, turi reikšmingos įtakos ir maisto pasirinkimui. Skirtingos rūšies šunų maistas gali suteikti labai įvairių vitaminų ir mineralų, kurie gali pagelbėti sprendžiant vienokius ar kitokius sveikatos sutrikimus.

Ar augintinis yra labai aktyvus? Jei jūsų šuo yra judrus ir labai energingas, tuomet reikėtų pasirinkti tokį maistą, kuris padėtų atstatyti tinkamą energijos balansą, kuris yra išeikvojamas fizinio aktyvumo metu, ir taip pat sustiprintų raumenis ir sausgysles.

Kokių gamintojų maistą pasirinkti? Jei norite, kad jūsų augintinis būtų šeriamas aukščiausios kokybės maistu, didžiausią dėmesį skirkite pačių žinomiausių šunų maisto gamintojų produkcijai (pvz., „Royal Canin“).

Taigi, jei atsakysite į šiuos klausimus, galite neabejoti, kad jūsų augintinis pasižymės gera sveikata, rečiau susidurs su įvairiais sveikatos sutrikimais, bus ilgaamžis ir energingas.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *