Rožių eterinis aliejus ir odos priežiūra

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Rožių eterinis aliejusŠiandien rožių eterinis aliejus yra vienas iš populiariausių eterinių aliejų pasaulyje. Jis labai plačiai naudojamas sveikatingumo ir grožio puoselėjimo tikslais. Nemaža dalis grožio specialistų naudoja šį eterinį aliejų daugelio odos procedūrų metu. Šis aliejus yra išgaunamas iš įvairiausių rūšių rožių žiedlapių. Dvi dažniausiai naudojamos rožių rūšys yra „rosa centifolia“ ir „rosa damascene“.

Eteriniai aliejai yra išgaunami dviem būdais: distiliavimu garais ir tirpinimu. Daugiausiai rožių aliejaus pagaminama Irane, Bulgarijoje, Kinijoje, Turkijoje ir Maroke. Šis eterinis aliejus pasižymi keliomis savybėmis, kurios paverčia jį labai puikia natūralia kosmetine priemone, tinkančia odos priežiūrai. Kaip ir dauguma eterinių aliejų, rožių aliejus taip pat naudojamas sumaišius jį su įprastiniu aliejumi tam, kad būtų galima sulaukti geriausio rezultato. Jis taipogi gali būti maišomas su jazminų, pelargonijų, palmarosa ir gvazdikų aliejais, tokiu būdu padidinant jo kosmetinę vertę.

Kelios savybės, dėl kurių rožių aliejus plačiai naudojamas grožio puoselėjimui:

Antibakterinė priemonė: rožių eterinis aliejus puikiai kovoja su bakterijomis. Jis dažnai pasitelkiamas gydant odos, akių ir į įvairias žaizdas patekusias infekcijas. Šis aliejus neturi jokio pašalinio poveikio. Kadangi jis sukuria šaldomą efektą, oda tampa ne tokia dirgli ir pradingsta niežėjimas, kurį gali sukelti patekusi infekcija. Aliejus tepamas išoriškai ant pažeistos vietos. Reguliarus rožių eterinio aliejaus naudojimas sprendžiant tokias problemas, sukuria teigiamus rezultatus. Be abejo, kad visuomet rekomenduojama pasikonsultuoti su šios srities specialistais.

Nepamainoma priemonė odai: rožių eterinis aliejus gali pagelbėti visiems, kurie daug dėmesio skiria savo grožio puoselėjimui. Neretai jo įlašinama į vonios vandenį tam, kad nuramintų žmogaus kūną. Šio aliejaus dėka oda tampa tinkamai sudrėkinta. Rožių aliejus taip pat maišomas su veido kaukėmis, masažiniais ir kūno kremais. Reguliariai naudojant rožių aliejų, galima atsikratyti odos dėmelių, dėl aknės atsiradusių randelių ir odos nelygumų. Ką jau kalbėti apie tai, kad šis aliejus yra vienas saugiausių ir efektyviausių priemonių, skatinančių plaukų augimą, apsaugančių nuo plaukų slinkimo ir sustiprinančių plaukų sveikatą.

Astrigentas: rožių aliejus yra puikus astrigentas ir nuostabus toneris. Jis sumažina ir sutraukia odos poras, todėl jos atrodo sveikos ir lygios. Be to, šis aliejus padeda sumažinti odos įlinkimus, linijas ir raukšles. Reguliarus šio aliejaus naudojimas stabdo odos senėjimo procesą, todėl oda atrodo šviesesnė, sveikesnė ir gražesnė.

Nepaisant jau paminėtų rožių eterinio aliejaus teigiamų savybių, jis taip pat pasižymi labai maloniu kvapu, kuris dar labiau sustiprina teigiamus pojūčius. Taigi, tokie eteriniai aliejai neabejotinai yra vieni geriausių grožio priežiūros pagalbininkų.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *