Lietuva – Anglija: kuo susijusios šios šalys?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ko gero ne venas mūsų tautietis sutiks, jog yra šalių, kurios yra laikomos labiausiai susijusiomis su Lietuva emigracijos atžvilgiu. Viena iš tokių šalių – Anglija. Tikriausiai ne kartą esate girdėję apie „sėkmės“ istorijas pateikiančius mūsų tautiečius – ne viskas yra taip gražu kaip pasakojama, nes tenka pripažinti faktą, kad Lietuva – Anglija yra panašios ir tuo pačiu skirtingos. Kas liečia paslaugų sektorių, tai šis maršrutas tikrai atspindi gana nemenką sąsają, todėl šiame straipsnyje apžvelkime visus ypatumus tarp šių šalių.

Paslaugų sektoriuje labiausiai pabrėžiama elektroninė erdvė – dabar nemažai mūsų šalies gyventojų siunčiasi įvairias prekes būtent iš Anglijos. Kaip tai susiję su Lietuvos paslaugų teikėjais? Būtent emigracija paskatino atsirasti naujų siuntų gabentojų, kurie visus krovinius reguliariai gabena šiuo maršrutu. Būtina pabrėžti, kad ne tik lietuvaičiai pradėjo tuo užsiimti – patys britai ne ką mažiau stengiasi įsilieti į šią rinką. Tarp kitko, reikėtų pastebėti, kad tai galioja ne tik siuntinių gabenimui – keleivius pervežančios įmonės auga kaip ant mielių ir jų su laiku vis daugėja, nes būtent šis maršrutas yra vienas aktyviausių.

Taip pat reikėtų pažymėti, kad prekybos srityje šios šalys yra labai susijusios – ko gero pastebėjote, kad Anglijoje nemažai prekių kainuoja kur kas pigiau? Būtent šios šalies kainų skirtumas nulėmė tai, kad dauguma prekybininkų dabar dairosi būtent po šios šalies tiekėjų sąrašus. Jie gali pasiūlyti greitesnį produkcijos pristatymą nei kitos šalys, tuo labiau, kad iš čia atgabentos prekės retai kada ilgą laikotarpį užsilaiko muitinėje. Šią šalį labiau pamėgo prekybininkai, todėl pastebima, kad nemaža dalis elektroninių parduotuvių prekiauja ta pačia produkcija, tik kiek brangiau, o tiekėjai dažniausiai būna būtent paprastos el. parduotuvės iš Anglijos.

Kalbant apie keleivių pervežimą ir siuntų gabenimą, tai kaip minėjome – šios šalys susijusios tuo, kad maršrutai ir reisai yra kaip reikiant padažnėję jeigu lygintume dabartinius laikotarpius su pirmąja emigracijos banga. Svarbiausia tai, kad šios šalies dėka, minėtų paslaugų kainos nukrito, nes ši rinka yra perpildyta ir dabar kiekvienas pervežėjas yra suinteresuotas pritraukti kiekvieną klientą.

Lietuva – Anglija šiuo metu yra bene labiausiai susijusios šalys įvairių paslaugų pirkimo atžvilgiu, todėl galime drąsiai teigti, kad ateityje tarp šių šalių santykiai turėtų būti dar patrauklesni.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *