Kaip išsirinkti saugias duris?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Baiminatės dėl namų saugumo? Nenorite, kad į juos kažkas įsilaužtų? Tada turėtumėte susimąstyti ar esamos durys tikrai sugebės atlaikyti vagių įsibrovimą. Duris reikia rinktis atsižvelgiant į visas saugumo galimybes, todėl čia taupyti tikrai nederėtų. Kokybiškos lauko durys saugos nuo visko, tad į tai reikėtų investuoti atitinkamą sumą. Negalvokite, kad išleidę dideles sumas, gausite saugias duris – jas turite išsirinkti patys. Kaip tinkamai išsirinkti lauko duris, kurios maksimaliai apsaugotų jūsų namus nuo įsilaužimų?

Dabar dauguma žmonių renkasi šarvuotas duris, neva jos yra saugiausios. Internete galite pasidomėti visomis jų ypatybėmis ir įsitikinsite, kad net ir šarvuotos durys nebus saugios, jeigu jos nebus sumontuotos tinkamai. Turite žinoti, kad daug kas priklauso būtent nuo jų montavimo – jeigu jos įstatytos su siekiu kuo greičiau atlikti darbą, tai galime sakyti, kad jūs tiesiog išmetėte pinigus į balą, nes jeigu jos įstatomos nekokybiškai, jas nebus sunku išlaužti paprastu mažu laužtuvėliu. Montavimas yra vienas svarbiausių darbų, tad prie saugumo šį apsektą reikėtų pridėti vos ne pirmoje vietoje. Montavimas yra vienas iš pagrindinių punktų, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį ir perkant duris, būtinai teiraukitės ar yra galimybė jas sumontuoti t.y. ar pardavėjas teikia tokią paslaugą. Patiems laukinių durų montuoti nesiūlome – trūkstant žinių, padarysite ir klaidų, tad visa tai perleiskite profesionalams.

Pačias duris turite pirkti atsižvelgę į jų patvarumą. Žinoma, jos gali būti tiek medinės, tiek šarvuotos, tiek metalinės, tačiau esmė yra tame, kad jos turi būti tvirtos, todėl net negalvokite apie tokį dalyką kaip faneruotų durų montavimą lauko įėjimui. Saugios durys turi pasižymėti ir kokybiškais bei sudėtingais užraktais. Dauguma šarvuotų durų jas turi. Perkant medines duris, ieškokite tokių, kuriose būtų net ne viena spynelė – kuo jų daugiau, tuo geriau. Pačios rakinimo sistemos turi būti kuo naujesnės, nes jos sunkiau apeinamos vagišių. Pagalvokite patys, kaip manote ar vagims būtų sunku atrakinti tokią spyną, kuri yra senų laikų? Na kalbame apie tas mažas spyneles su vienu raktu. Kuo daugiau rakinimo sistemų – tuo saugesnės durys.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *