Dar pora patarimų klijuojant plyteles neprofesionalam

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Nelygios sienos vonios paviršių reikia gerai apžiūrėti su lenta arba dideliu gulsčiuku, nes net išlygintas jis gali būti su duobe arba kalneliu viduryje paviršiaus ar keliais atsikišusiais elementais. Jei jų neina pašalinti, reiktų bent iš akies apskaičiuoti plytelių klijų kiekį, dedamą ant plytelės.

Rekomenduočiau pradėti nuo bent vieno iš atsikišusių kraštų ir jame dėti itin mažai plytelių klijų, net rekomenduoju nelygumams pasirinkti itin skystus plytelių klijus, kad jie vos vos laikytųsi ant plytelės, tuomet prispausti plytelę kuo stipriau prie sienos, kad tarp plytelės ir sienos būtų gal 1-2mm tarpas. Taip tose vietose, kuriose bus “duobė” išnaudosite mažiau klijų. Taip pat rekomenduočiau viso klijavimo metu rinktis skystesnės koncentracijos klijus, gal galėtumėte net priklijavę eilę po keliolikos minučių dar pataisyti ir patobulinti darbą. Be to, pats prispaudimas bus daug malonesnis ir klijų perteklius prasiverš pro tarpus tarp plytelių, tačiau taip būsite tikri, kad plytelė priklijuota be oro tarpų ir kitų neišbaigtumų.

Taip pat atidžiai apžiūrėkite kampus, ypač vidinius, jie itin sunkiai susiveda nelygių sienų vonioje. Čia taip pat mėginkite pašalinti visus gumbus ir padarykite kampą kuo panašesnį į reikalingą. Pirmiau suklijuokite tą plytelę, kurios briauna būtų nupjauta, tik tada klijuokite tą plytelę, kurios briauna švari. Taip užmaskuosite pjūvio liniją ir kampų suvedimas bus daug gražesnis. Logiška, jei pradedate klijuoti naują sieną, visada pradėkite pilna plytele, nes kitas kraštas turėtų būti pjautas ir taip užmaskuotas naujos sienos nauja plytele.

Dar, elektros instaliacija, ją reikia sutvarkyti gerokai anksčiau nei pradedami pirmieji darbai, taip pat, rekomenduotina padaryti tokias tarsi oro duobes, kuriose būtų atvyniota papildomo laido, kad esant poreikiui, tarkime, pasikeisti ventiliatorių galėtumėte pasinaudoti laido pertekliumiParašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *