Ką daryti, kad frazė „neturiu ką apsirengti“ neaidėtų namuose

drabužiai internetuŽvelgi į žurnalų puslapius, tv ekraną ir dūsauji kaip gražiai visos apsirengusios, o atvėrusi savo spintą gali tik išlementi „neturiu ką apsirengti“? Tuomet laikas kardinaliems pokyčiams!

Susitvarkyk spintą

Garantuotai tavo spintoje yra daugybė drabužių, kurie tau netinka, nepatinka, nusidėvėję ir jie visi jau tiesiog nebetelpa spintoje. Čiupk drabužius į glėbį ir mesk ant lovos ir tuomet priekabiu žvilgsniu išrūšiuok. Jei sukneles nedėvėjai kelis metus, nes tiesiog ji tau nepatinka, tai garantuotai jos neužsivilksi ir dar penkerius. Jei drabužis nudėvėtas taip, kad gali dėvėti tik namuose ir tai kuomet nėra svečių, tuomet gal tau jo nereikia – o kas jei netikėtai suskambės durų skambutis? Negi lėksi persirengti? Jei drabužiai nėra tavo dydžio, tuomet tikrai jų nereikia tavo spintoje. Ypač tų, kurie per dideli, juk nesitiki, jog vieną dieną sustorėsi ir vėl galėsi juos vilkėti.

Taigi į spintą turi sugrįžti tik tie rūbai kuriuos mielai dėvi. Kitus – išaugtus, per didelius, ne tavo skonio rūbus gali parduoti internete, gali padovanoti draugėms ar atiduoti labdarai. Taip drabužiai nenueis per niek, nedulkės spintoje, o tavo spinta bus pasiruošusi priimti naujus gyventojus.

Žinok savo figūros tipą

Kriaušė, obuolys, smėlio laikrodis, stačiakampis – koks tavo figūros tipas? Tai itin svarbu žinoti, norint, kad perkami drabuziai internetu tau tiktų. Vien tik pažvelgus į drabužio modelį ir žinant savo figūros ypatumus bei tai kas tinka ar ne, galima nuspręsti ar galima pirkti drabužį ar verčiau nuo to susilaikyti. Gerai žinančios savo figūros tipą ir stilistų patarimus ką konkrečiam tipui reikėtų vilkėtų, sugeba atrodyti pritrenkiamai apsipirkusios internete, kur prieš pirkimą nereikia matuotis drabužių kelias valandas.

Rask savo stilių

Mados katalogų, žurnalų ar tinklalapių vartymas nėra laiko gaišimas – tavo smegenys apdoroja tonas informacijos ir taip gali atsirinkti kokie drabužių deriniai tau patinka ir įvertinus figūros tipą gali atsirinkti kas tau tiks. Tie patys derinukai taip pat parduodami internetu, tad nusižiūrėjus gali ir pakankamai greitai įsigyti ir papildyti savo drabužių spintą dailiai drabužėliais kuriuos su malonumu vilkėsi.

 


Suknelės internetu: kokie privalumai?

Vis garsiau ir garsiau yra kalbama apie suknelių pirkimą internetu, o nemaža dalis dailiosios lyties atstovių tai jau yra išbandžiusios praktiškai. Nieko nuostabaus, kodėl toks pasirinkimas tampa vis populiaresniu – pasirodo, jis turi daug puikių privalumų. Kokie jie yra? Būtent apie juos ir pakalbėsime plačiau.

Kaip jau supratote, sukneles internetu yra išties dėmesio vertas, daug privalumų turintis pasirinkimas. Ko gero, vienas svarbiausių dalykų yra tas, jog suknelės internetu padeda sutaupyti. Tačiau įdomiausia tai, jog šio proceso dėka, jūs galite sutaupyti ne tik pinigų (apie ką, ko gero, pagalvojote pirmiausiai), suknelės internetu leidžia sutaupyti ir laiko. Labai dažnai iš įvairių žmonių galima išgirsti, jog laikas bei pinigai yra svarbiausi dalykai, todėl, savaime suprantama, kiekviena galimybė, kuri leidžia jų sutaupyti, labai pradžiugina kiekvieną iš mūsų. Būtent tai leidžia padaryti ir suknelės internetu.

Tačiau kalbant apie tai, kokius privalumus gali suteikti sukneles internetu, negalima nepaminėti ir dar vieno dalyko. Dėmesį reikia atkreipti į tai, jog suknelės internetu sudaro labai didelį visų suknelių paklausos dalį. Dėl šios priežasties drąsiai galima teigti, jog tuo atveju, jei nuspręsite pirkti suknelę internetu, tikrai rasite sau tinkantį drabužį, nepriklausomai nuo to, kokia proga jūsų laukia.

Tačiau tikrai neriekia manyti, jog tai yra visi privalumai, kuriuos turi suknelės internetu – negalima nepaminėti ir dar vieno privalumo – patogumo. Dažna mergina, kad ir kaip mėgtų apsipirkinėti, negali pakęsti laiko gaišimo parduotuvių eilėse ar kelionių iš vieno prekybos centro į kitą. Tačiau gera naujiena yra ta, jog vidų šių nemalonių dalykų galima išvengti – viskas ką reikia daryti, tai čiupti kompiuterį su interneto ryšiu ir apsipirkinėti internetinėse parduotuvėse.

Kaip matyti, pirkti internetu išties verta, kadangi toks pasirinkimas yra išties naudingas pirkėjui: suknelės ne tik kainuoja pigiau, bet ir yra taupomas laikas bei pinigai, o pats apsipirkimo procesas yra kur kas patogesnis. Taigi, jei jūsų naujasis pirkinys bus suknelės, pagalvokite ir apie tokį jų įsigijimo būdą, kuris jums gali būti labai naudingas.