Ką daryti, kad frazė „neturiu ką apsirengti“ neaidėtų namuose

drabužiai internetuŽvelgi į žurnalų puslapius, tv ekraną ir dūsauji kaip gražiai visos apsirengusios, o atvėrusi savo spintą gali tik išlementi „neturiu ką apsirengti“? Tuomet laikas kardinaliems pokyčiams!

Susitvarkyk spintą

Garantuotai tavo spintoje yra daugybė drabužių, kurie tau netinka, nepatinka, nusidėvėję ir jie visi jau tiesiog nebetelpa spintoje. Čiupk drabužius į glėbį ir mesk ant lovos ir tuomet priekabiu žvilgsniu išrūšiuok. Jei sukneles nedėvėjai kelis metus, nes tiesiog ji tau nepatinka, tai garantuotai jos neužsivilksi ir dar penkerius. Jei drabužis nudėvėtas taip, kad gali dėvėti tik namuose ir tai kuomet nėra svečių, tuomet gal tau jo nereikia – o kas jei netikėtai suskambės durų skambutis? Negi lėksi persirengti? Jei drabužiai nėra tavo dydžio, tuomet tikrai jų nereikia tavo spintoje. Ypač tų, kurie per dideli, juk nesitiki, jog vieną dieną sustorėsi ir vėl galėsi juos vilkėti.

Taigi į spintą turi sugrįžti tik tie rūbai kuriuos mielai dėvi. Kitus – išaugtus, per didelius, ne tavo skonio rūbus gali parduoti internete, gali padovanoti draugėms ar atiduoti labdarai. Taip drabužiai nenueis per niek, nedulkės spintoje, o tavo spinta bus pasiruošusi priimti naujus gyventojus.

Žinok savo figūros tipą

Kriaušė, obuolys, smėlio laikrodis, stačiakampis – koks tavo figūros tipas? Tai itin svarbu žinoti, norint, kad perkami drabuziai internetu tau tiktų. Vien tik pažvelgus į drabužio modelį ir žinant savo figūros ypatumus bei tai kas tinka ar ne, galima nuspręsti ar galima pirkti drabužį ar verčiau nuo to susilaikyti. Gerai žinančios savo figūros tipą ir stilistų patarimus ką konkrečiam tipui reikėtų vilkėtų, sugeba atrodyti pritrenkiamai apsipirkusios internete, kur prieš pirkimą nereikia matuotis drabužių kelias valandas.

Rask savo stilių

Mados katalogų, žurnalų ar tinklalapių vartymas nėra laiko gaišimas – tavo smegenys apdoroja tonas informacijos ir taip gali atsirinkti kokie drabužių deriniai tau patinka ir įvertinus figūros tipą gali atsirinkti kas tau tiks. Tie patys derinukai taip pat parduodami internetu, tad nusižiūrėjus gali ir pakankamai greitai įsigyti ir papildyti savo drabužių spintą dailiai drabužėliais kuriuos su malonumu vilkėsi.