Vartojimo paskolos Lietuvoje

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Svarstote imti paskolą kažkokiam didesniam pirkiniui? Turite žinoti, kad dabar Lietuvoje kreditus teikti gali tik tie, kurie turi visas reikalingas licencijas. Taip pat tokioms įmonėms yra nemažai įpareigojimų saugoti klientų duomenis bei įgyvendinti kitus svarbius reikalavimus. Paskolos gavimui visada siūlytume rinkti patikimus kreditorius, kurie neims milžiniškų palūkanų. Nors ne visi drąsiai skolina pinigus, turite žinoti, kad be menkiausių nesklandumų kreditą gautumėte tada, kai kredito teikėjui įrodytumėte, jog tikrai sugebėsite paskolą grąžinti laiku.

Vartojimo kredito teikėjai supranta, kad kiekvieno kliento esama situacija turi būti vertinama pagal nustatytus reikalavimus. Tie reikalavimai yra iškelti pagal mūsų šalyje galiojančius teisės aktus. Tai yra mokumo vertinimas, kuris pasižymi informacijos rinkimu be tikrinimu. Vartojimo kreditas bus suteiktas tik tada, kai jūs kreditoriui įrodysite, jog paskolintą sumą su palūkanomis pajėgsite grąžinti be jokių problemų. Nemaža dalis vartotojų galvoja, kad kreditai yra suteikiami visiems, tačiau toli gražu taip jau nebėra. Paprasčiausiai, ankstesniais laikais gal ir buvo tokių niuansų kai kredito teikėjai vangiai žiūrėjo klientų reputacijos rodiklius, tačiau dabar už tokį aplaidumą paskolų teikėjams gresia baudos, o jo tikrai nėra menkos.

Vartojimo paskolos suma priklauso nuo kliento galimybių. Tai reiškia, kad neturėtumėte galvoti, kad į kredito teikėją galite kreiptis ir reikalauti tokios paskolos sumos, kurios užsimanysite. Ne, viskas vyksta daug sudėtingesniu principu. Pirmiausia, jeigu norite pasiskolinti, jūs paskolos paraiškos teikimo metu nurodysite savo duomenis su informacija apie pajamas bei išlaidas. Nurodysite norimą kredito sumą. Kreditorius peržiūrės jūsų pateiktus duomenis ir pasakys kokie yra jūsų skolinimosi limitai. Čia kalbame apie tai, jeigu kredito teikėjai yra bankai ar unijos – greitųjų kreditų bendrovėse skolinimosi tvarka kiek kitokia. Bankuose taip pat sugaišite nemažai laiko, nes galbūt teks aiškinti kam jums reikalinga tokia paskolos suma t.y. turėsite paaiškinti koks yra skolinimosi tikslas.

Greitųjų kreditų bendrovėse viskas vyksta panašiai, tačiau esmė tame, kad šios įmonės neleidžia skolintis tiek kiek norite. Trumpai tariant, kiekvienas kredito teikėjas yra nustatęs pirmosios paskolos limitą, o tai reiškia, kad visai nesvarbu kokią pajamų sumą jūs gaunate – jūs galite skolintis tokią sumą, kokią gali ir visi kiti. Jeigu po pirmos paskolos gavimo jūs ją grąžinate greitai ir be jokių vėlavimų, tada greitųjų kredito bendrovės turbūt pakels jūsų skolinimosi limitą ir sekantį karą galėsite internetu skolintis jau kiek didesnę sumą. Trečią kartą vėlgi – jums turbūt bus pakeltas skolinimosi limitas. Tie limitai greitųjų kreditų bendrovėse nėra neriboti – yra maksimali suma, kuri suteikiama vienam žmogui, tad nesitikėkite, kad pasirinkę kažkokią įmonę, ateityje jūs galėsite skolintis kiek tik panorėję.

Skolinimasis internetu kiek skiriasi nuo paskolos gavimo iš banko ar kredito unijos, tačiau jums reikia nuspręsti kurį variantą rinktis būtų geriau.Parašykite komentarą