Paskolos bedarbiams

5.00 avg. rating (98% score) - 1 vote

Prasidėjus 2008-ųjų metų finansų krizei, didelė dalis žmonių prarado savo darbus. Tai yra natūralus ekonomikos veikimo procesas, tačiau žmonėms sunku su tuo susitaikyti. Būtent tokiais atvejais žmonės yra priversti ieškoti alternatyvių pajamų šaltinių, tam, kad galėtų susitvarkyti su savo bedarbystės keliamomis problemomis. Dažniausiai nutinka taip, kad dėl sisteminių ekonomikos problemų, susirasti darbą krizės metu žmonės negali arba mažų mažiausiai tai nėra taip lengva. Būtent tuomet galima svarstyti kitus variantas ir pradėti ieškoti paskolos bedarbiams. Tačiau ne visos finansinės institucijos yra linkusios suteikti paskolą bedarbiui, tad verta pažvelgti į keletą egzistuojančių variantų.

Viena vertus, komerciniai bankai to daryti nėra linkę dėl to, jog jie nenori prisiimti papildomos rizikos, tačiau net ir to norėdami, jie yra vedini tam tikrų legalių reikalavimų apie tai kam ir kokiomis aplinkybėmis tos paskolos yra suteikiamos. Išimtys egzistuoja, tačiau jų nėra daug. Kitas variantas – kredito unijos, tačiau jų populiarumas šiuo metu yra ganėtinai žemas, o ir be to jos dažniausiai būna daug konservartyvesnės nei tradiciniai bankai, todėl jų skolinimo standartai yra labai aukšti.

Tokiais atvejais paskolos ar kreditai bedarbiams yra suteikiamos tik vieno tipo institucijų – greitųjų kreditų kompanijų. Būtent šios kompanijos specializuojasi suteikdamos mažas paskolas kone kiekvienas norinčiam. Bedarbiai gali gauti paskolą iš greitųjų kreditų kompanijos, nes pastarosios nereikalauja dokumentų, įrodančių, kad jūs dirbate ir gaunate stabilias pajamas, kurios padės jums grąžinti pasiimtą paskolą. Kiekvienas gali paprašyti paskolos, net ir būdamas bedarbiu, nes tam, jog ją gautum, reikia viso labo užpildyti trumpą paraiškos formą internetiniame kompanijos puslapyje, pervesti vieną centą į kompanijos sąskaitą tam, kad įrodytumėt savo tapatybės tikrumą ir tuomet galite prašyti paskolos bedarbiui!

Tačiau vertėtų turėti omenyje tai, kad tokia galimybė turi savo kainą – greitųjų kreditų kompanijos prašo didelių palūkanų, kurios gali būti per didelės eiliniam besiskolinančiam žmogui, bet jos yra ypatinga našta žmonėms, kurie yra bedarbiai. Tad prieš skolinantis vertėtų apsvarstyti jūsų galimybęs paskolą grąžinti laiku.Parašykite komentarą