Parduodu verslą: kur apie tai turėčiau paskelbti?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Jei vieną dieną į galvą atėjo mintis-  parduodu verslą ir supratote, kad tai ne yra ne kelių dienų užmojis, o tikslas, kurį tikrai pasiekite, bene vienas geriausių scenarijų, kiurį reikėtų rinktis norint parduoti verslą yra toks;  tinkamai įvertinti tam tikrus dalykus (kokia bus kaina, ar bus suteikiama galimybė derėtis, ar bus galima mokėti dalimis ir pan.),  paruošti kokybišką skelbimą bei jį patalpinti kuo  įvairesniuose šaltiniuose. Būtent apie tuos šaltinius ir pakalbėsime š įkartą plačiau – kur talpinti skelbimą su  antrašte  parduodu verslą?

Verslo leidiniai

Jei jūsų parduodamas verslas nėra didelės apimties arba jo vertė nedidelė, tokiu atveju galite ir nesirinkti šio šaltinio, tačiau, jei parduodate solidų, gerai žinomą ir labai pelningą verslą, be verslo ledinių tikrai neapsieisite – jūsų skelbimas su antrašte parduodu verslą tikrai turi atsidurti viename iš jų. Tiesa, tokie šaltiniai jau yra mokami, tačiau galite būti tikri, kad tokiu atveju, jūsų skelbimą išvys verslu ypač rimtai besidomintys žmonės.

Interneto portalai

Interneto portalai yra bene vienas  populiariausių ir tikrai neprasčiausių pasirinkimų – jau vien ko verti šie  privalumai: interneto portalų yra daug   ir įvairių, todėl esant norui skelbimą bus galima patalpinti net keliolikoje interneto portalų, be to, tai bus galima daryti nemokamai, o taip pat – galėsite stebėti, kuo žmonių jau susidomėjo jūsų skelbimu.

Facebook grupės

Facebook yra vienas populiariausių socialinių tinklų šiuo metu ir neretai pusiau juokais pusiau rimtai yra vadinamas visagaliu. Kad ir kaip ten bebūtų, iš tiesų reikia pažymėti, kad Facebook gali labai daug, o tuo atveju, kai kalbame apie tai, kur patalpinti  skelbimus su šia antrašte, taip pat negalima pamiršti šio socialinio tinklo – jame gausu grupių, kuriose galėsite patalpinti tokio pobūdžio skelbimą neišleisdami nei cento.

Verslo  forumai

Verslo forumai vis sparčiau populiarėja mūsų šalyje, o  pateikti skelbimus juose – taip pat vis labiau populiarėjant praktika, kurios nepamiršti ir tie, kurie  nori parduoti verslą.

Kaip matyti, šaltinių, kuriuose galite  talpinti štai tokio pobūdžio skelbimus yra ne vienas. Belieka tik prisiminti, kad kuo daugiau šaltinių pasirinksite, tuo didesnė tikimybė verslą parduoti kuo greičiau.

www.skelbrastis.ltParašykite komentarą