Online pažintys lietuviams, gyvenantiems užsienyje

5.00 avg. rating (98% score) - 1 vote

Lietuviams, kurie gyvena užsienyje, tikrai pravartu žinoti, kaip susipažinti su kitais tautiečiais internetu. Tam yra skirtos pažintys online, kur ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje gyvenantys lietuviai ir lietuvės gali susipažinti su tautiečiais. Tam, kad susirasti naujų draugų ir galbūt net antrą pusę būtų lengviau, apžvelgsime kaip pradėti savo kelią internetinių pažinčių pasaulyje, jeigu esate lietuviai, gyvenantys užsienyje.

Registracija

Kelias į pažintis visada prasideda nuo registracijos ir anketos susikūrimo. Jums reikėtų rasti portalus, platformas ir programėles, kur yra daugiausiai aktyvių narių. Jeigu norite įdomesnių pažinčių, galite orientuotis į portalus suaugusiems.

Registruojantis reikia nurodyti pagrindinę informaciją ir patvirtinti paskyros sukūrimą. Viskas trunka vos keletą minučių ir galutinis rezultatas – puikiai veikianti anketa. Rekomenduojame skirti laiko išsamiam anketos užpildymui – įkelkite bent 2-3 savo nuotraukas, pažymėkite kuo daugiau punktų apie save. Jeigu registruojatės portale, kuriame pažintys suaugusiems, nuotraukose galite užtušuoti savo veidą arba jį iškirpti.

Ką rašyti savo anketoje?

Daugumą mūsų naujos pažintys gali gluminti. Dėl to verta iš anksto pagalvoti arba neskubant skirti laiko savo anketos paruošimui. Juk norite, kad kuo daugiau žmonių susidomėtų, tiesa ir taip pat norite, kad į jus dėmesį atkreiptų tie, kurie jumis susidomėtų dėl to, kokie esate iš tiesų, o ne tik dėl paviršutiniškų tikslų.

·        Anketoje nurodykite savo ūgį (moterims labai svarbus vyrų ūgis)

·        Moterims rekomenduojama nurodyti tikrąjį savo amžių (dažnai jos linkusios save „pajauninti“ 1-3 metais)

·        Nebijokite aprašyti savo hobių, darbo ar pagrindinių charakterio bruožų. Rekomenduojame viską sutalpinti į 140 simbolių aprašymą ir nenaudoti neigiamos kalbos (pvz., „nemėgstu“, „nenoriu“, „neieškau“ ir panašių žodžių nevartokite).

Pagal bendras tendencijas, moterims, kurios nori daugiau vyrų dėmesio, verta įsikelti daugiau savo nuotraukų, o vyrams, norintiems moterų dėmesio – turėti bent 2-3 nuotraukas ir daugiau laiko skirti profilio aprašymo kūrimui, gerai gramatikai.

Kaip pasiruošti susitikimams?

Kuomet anketa jau sukurta ir norite bendrauti su kitais nariais, pats laikas ruoštis ir susitikimams. Bendraudami su kitais žmonėmis stenkitės duoti tiek, kiek gaunate, tačiau tuo pat metu nebijokite inicijuoti pokalbį, pasimatymą.

Susitikimams pasiruoškite iš anksto bei žinokite, ko tikėtis. Retai kada įmanoma pasimatymą suplanuoti tai pačiai dienai ar tą pačią valandą, tačiau rytojui ar tai pačiai savaitei susitarti tikrai turėtų pavykti.

·        Neikite į pasimatymus su žmonėmis, šalia kurių nesijausite saugiai arba, jeigu jaučiate spaudimą taip daryti, nors patys to nenorite.

·        Stenkitės pasimatymui pasirinkti smagias, bet neutralias erdves. Geriausia susitikti viešoje vietoje.

·        Jeigu ryšitės santykiams per pirmus susitikimus, visuomet naudokite atitinkamas apsisaugojimo priemones.

·        Pasiruoškite 1-2 kūrybingus išsisukimus iš nepatogių padėčių, jeigu pasimatymas pasisuktų nesmagia linkme, kad galėtumėte greitai pasišalinti namo.

·        Pasimatymui skirkite bent 1,5-2 valandas savo laiko.

Trumpas apibendrinimas

Taigi, kaip matote pažintys lietuviams gyvenantiems užsienyje tikrai yra populiarios. Yra portalų, kur nesunku užsiregistruoti, susipažinti ir pabendrauti. Straipsnyje apžvelgėme populiariausias detales bei pasidalinome patarimais, kaip lengviau įsilieti į šias bendruomenes bei smagiai praleisti laiką!