Krikštynų fotografija: ką reikėtų žinoti?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Nuostabi šventė yra Jūsų vaiko krikštynos. Dažnai tėveliai ir kiti artimi žmonės neriasi iš kailio, kad tik ši šventė taptų kuo nuostabesnė ir įsimintinesnė tiek jiems, tiek jų vaikams ir svečiams. Vienas iš darbų – rasti krikštynų fotografija užsiimantį specialistą, kuris galėtų suteikti aukštos kokybės paslaugas. Tad ką gi reikėtų žinoti renkantis fotografą?

Visų pirma, atkreipkite dėmesį į jo paslaugų pasiūlą. Jei fotografas nesiūlo krikštynų fotografijos paslaugų, tikėtina, jog jis neturi didelio noro fotografuoti vaikų krikštynas. Žinoma, tai gali būti netiesa, tačiau dažnai pasitaikantis atvejis, mat fotografai linkę akcentuoti tai, ką labiau linkę daryti.

Fotonuotraukų galerijos fotografo svetainėje taip pat gali padėti išsirinkti. Jei įvykusių krikštynų nuotraukos patinka – rinkitės fotografą nesukdami sau galvos. Be to, nesunkiai pamatysite, ar fotografas iš tiesų moka dirbti su vietoje nenustygstančiais vaikais. Atrodytų mažai kuo skiriasi vestuvių fotografavimas ir krikštynų fotografija, tačiau iš tiesų skirtumas labai didelis ir ne visi šios srities specialistai yra vienodai gabūs abejoms fotografijos sritims.

Renkantis krikštynų fotografą reikėtų įvertinti ir tai, ką jis siūlo už sutartą įkainį. Vieni gali pasiūlyti tam tikrą fotografimo laiką šventės metu, kiti papildomai įtraukia fotosesiją Jūsų pasirinktoje vietoje, kiti už nuotraukų retušavimą prašo papildomai, o dar kiti į kainą įtraukia ir fotofilmą ar net fotoknygą – tai gali paaiškinti, kodėl taip stipriai skiriasi fotografų paslaugų kainos.

Išsirinkti gerą fotografą krikštynoms nėra labai lengva, tačiau ir nebus labai sunku, jei rinkdamiesi paisysite minėtų patarimų ir atsižvelgsite į kitas „smulkmenas”, kurios galutiniame rezultate gali reikšti labai daug. Visuomet siūlome rinktis atidžiai, pabendrauti su fotografu ir išsiaiškinti, ką jis gali, ką siūlo, ką pataria. Dažniausiai lemiamas sprendimas būna priimamas po susitikimo ir detalių aptarimo.Parašykite komentarą