Kaip išsirinkti batus pagal progas?

5.00 avg. rating (98% score) - 1 vote

Galima rinktis iš daugybės skirtingų tipų ir stilių moteriškų batų. Dėl to dažnai labai sunku apsispręsti, ką pirkti, ypač kai vyksta batų išpardavimas internetu. Juk reikia kažko patogaus, stilingo ir tvirto. Be to, kad galima rinktis iš daugybės porų, o batus reikia derinti ir pagal progą. Metodas, kuris veikia vienoje situacijoje, gali netikti kitoje. Yra keletas taisyklių, kurių reikia laikytis, tačiau jos nėra iškaltos akmenyje… 

Štai keli patarimai, padėsiantys nustatyti, kokie batai tinka konkrečiai progai

Bėgimo bateliai. Pradėjus tvarkyti reikalus reikia kažko, kas būtų patogu ir gali laikyti savo kokybę ilgai. Jei norite tinkamai ir patogiai naudoti savo dienos laiką, galite rinktis bėgimo ir sportinius batelius: https://www.batuskveras.lt/3-batai-moterims svetainėje galite rinktis iš daugybės variantų visokiausių batų. Tokio tipo batai suteiks jums daug paramos ir dienos pabaigoje jums nereikės kentėti skausmo. Jei vis tiek norite išlikti stilingi, visada galite pasirinkti patogių plokščiapadžių batų porą.

Esant šaltam orui, kokius batus pasirinkti?

Jūsų pagrindinis rūpestis žiemą yra būti kuo šilčiau. Todėl reikia turėti batus su gera vidine izoliacija. Esant galimybei, taip pat rekomenduojama įsigyti batus, kurie būtų atsparūs vandeniui arba neleidžia sušlapti kojoms. Tokiose situacijose Timberland batai yra vienas geriausių pasirinkimų. Jie gali sušildyti kojų pirštus net ir blogiausiu oru. Jei reikia prabangesnių batų, vertėtų pagalvoti apie įvairaus stiliaus batus. Kad būtų kuo šilčiau, rinkitės batus, kurie siektų blauzdos vidurį ar aukščiau. Stenkitės avėti kuo lengvesnę avalynę ar batus. Pvz. žygis snieglentėmis yra labai aerobinė veikla, kurios metu išsiskiria šiluma, todėl papildoma izoliacija, kurią suteikia kai kurie žieminiai batai, gali būti nereikalinga, atsižvelgiant į jūsų kūno temperatūrą.

Jei jūsų kojos šąla, tvirtas nailono viršus yra šiltas ir tinkamas pasirinkimas. Taip pat galite rasti batus, kurie sušildo, arba sluoksniuoti apavus, rinktis kartu ir šiltas kojines. Kiekvienas žmogus turi skirtingus poreikius. Todėl stenkitės įsigyti lengviausius batus, kurie atitiktų jūsų specifinius poreikius, neapsunkindami jūsų kojų.

Įsitikinkite, kad batai yra atsparūs vandeniui

Ieškodami naujų žieminių batų, įsitikinkite, kad jie yra atsparūs vandeniui. Šlapios kojos yra paskutinis dalykas, kurį norite gauti žiemą.  Kad kojos nesušlaptų, ieškokite vandeniui atsparių batų su vandeniui atsparia membrana, kuri gali sugerti vandenį. Nailono ir sintetinių batų batviršiai paprastai džiūsta greičiau nei oda.

Aukštakulniai batai dažniausiai naudojami tokiuose renginiuose kaip vakarienės, kokteilių vakarėliai ar banketai

Jie atrodo elegantiškai ir suteikia jums reikalingos jėgos, ypač kai dėvite ilgą sijoną. Tačiau jei nenorite avėti aukštakulnių, yra ir kitų variantų. Aukštakulniai gali būti sunkūs jūsų kojoms. Patogesnis variantas – batai su pleištais. Jų kulnai yra stipresni ir gali būti geriau subalansuoti. Tokiai veiklai vis dažniau pasirenkami ir išskirtiniai plokščiapadžiai batai. 

Tendencijos keičiasi, todėl nereikia laikytis to paties stiliaus kiekvienoje situacijoje. Dabar yra daugiau moteriškos avalynės pasirinkimų. Renkantis bet kokią avalynę, svarbiausia turėtų būti pėdų patogumas, o stilius turėtų sekti iš paskos. Juk tai tavo pasirinkimas.