KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI APIE PILVO PLASTIKĄ BEI RIEBALŲ NUSIURBIMĄ?

5.00 avg. rating (98% score) - 1 vote

Sakoma, kad praktiškai nėra žmogaus, kuris visu šimtu procentų būtų patenkintas savo išvaizda, todėl natūralu, kad ieškome būdų, kaip tai pagerinti. Sportas, sveika mityba, sveikas gyvenimo būdas, pakankamas geriamojo vandens kiekis ir t. t. – vienos pagrindinių priemonių, kurios ne tik būtinos tam, kad būtume sveiki, bet ir tam, kad mėgautumėmės patinkančiu vaizdu veidrodyje. Žinoma, ne visada to pakanka, todėl nejučiomis imame svarstyti ir kitus variantus. Prisipažinkite, kad tikrai ne kartą paieškos langelyje vedėte frazes „pilvo plastika kaina“ arba „riebalų nusiurbimas kaina“.

Koks pilvo plastikos tikslas?

Pilvo plastikos (abdominoplastikos) tikslas yra atkurti estetinę išvaizdą pilvo srityje, taip pašalinant psichologinį diskomfortą, kylantį žmogui dėl to, kad pilvo srities vaizdo negalima pagerinti jokiais sporto pratimais ar tinkama mityba.

Kada gali būti atliekama pilvo plastika?

Pilvo plastika, kaip ir kitos operacijos, gali būti atliekama tada, kai neturite sveikatos sutrikimų, galinčių daryti įtaką operacijos rezultatams arba kelti pavojų jūsų sveikatai ar net gyvybei. Pilvo plastika nėra atliekama itin didelį viršsvorį turintiems asmenims ir moterims, kurios artimiausiu metu planuoja nėštumą arba laukiasi.

Kokias problemas gali padėti išspręsti pilvo plastika?

Viena iš problemų, kurią gali padėti išspręsti pilvo plastika, tai – prasiskyrusių pilvo raumenų sutvarkymas. Klaidingai manoma, kad prasiskyrę pilvo raumenys (diastazė) yra tik estetinė problema. Daugeliu atveju didelio laipsnio diastazė gali sąlygoti netaisyklingą laikyseną, juosmeninės nugaros dalies skausmus, o gimdžiusioms moterims gali būti priežastimi, lemiančia vidurių užkietėjimą, šlapimo nelaikymą, lytinio gyvenimo problemas ir t. t. Kita problema, kurią padeda išspręsti pilvo plastika, tai – kūno kontūro atstatymas. Kūno kontūras keičiasi su amžiumi, taip pat dėl akivaizdžių svorio svyravimų ir pokyčių, nėštumo ir t. t. Pilvo plastika gali būti atliekama kartu su riebalų nusiurbimu, t. y., procedūra, kuri taip pat padeda dailinti kūno kontūrą bei atkurti pageidaujamas kūno linijas, nusiurbiant riebalus nuo juosmens, nugaros, pilvo, šlaunų ir kitų kūno vietų. Būtina paminėti ir tą faktą, kad pilvo sienos plastika yra, praktiškai, vienintelis įmanomas sprendimas, norint efektyviai pašalinti odos ir riebalų perteklių nuo pilvo zonos, bei sutvarkyti pilvo raumenis.

Ar pilvo plastika bei riebalų nusiurbimas yra efektyvi lieknėjimo priemonė?


Pirmiausia, reikėtų pažymėti, kad riebalų nusiurbimas ir pilvo plastika nėra priemonė, padėsianti atsikratyti viršsvorio. Plastinės chirurgijos gydytojai nuolat kalba apie tai, kad nei riebalų nusiurbimas, nei pilvo plastika nepadės numesti nepageidaujamų kilogramų, bet pastebimai padailins jūsų kūno formas. Žinoma, pašalinus odos ir riebalų perteklių palengvėsite keletu kilogramų, bet neturėtumėte tikėtis, kad jūsų kūno svoris drastiškai pasikeis. Pažymėtina, kad riebalų nusiurbimo procedūros metu didžiausiais nusiurbiamų riebalų kiekis apie 4 litrai t. y., ne daugiau kaip 5–7 proc. bendros kūno masės.