Išmanieji veidrodžiai – netolima ateitis

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Tyrimai rodo, kad dauguma  išmaniųjų telefonų savininkų savo žaisliukais naudojasi ir vonios kambaryje. Šią priklausomybę turi apie 40% žmonių. Taigi, norėdami priklausomybę išmaniesiems dalykėliams dar labiau padidinti, Niujorko įsikūrusios laboratorijos mokslininkai sukūrė išmaniojo veidrodžio prototipą.

Šis veidrodis yra didžiulis monitorius, atspindintis ne tik jūsų atvaizdą, tačiau ir leidžiantis žiūrėti televizorių, tikrinti savo Facebook paskyrą ar užsiimti kita, visai su vonios reikalais nesusijusia, veikla. Vienas įspūdingiausių šio veidrodžio sugebėjimų – galimybė pasižiūrėti kaip atrodytumėte su kaklaraiščiu. Stebuklingajam veidrodžiui paliepus, šiame kaipmat atsiranda skaitmeninis kaklaraištis, kuris pakabinamas po jūsų kaklu ir sekioja paskui jūsų atvaizdą kad ir kaip besimuistytumėte.

Žinoma, tai nėra visos funkcijos, kurias turi šis išradimas. Viena iš naudingiausiųjų galima pavadinti programėlę, kuri primena jums apie neišgertus vaistus arba šalutinį jų poveikį.

Tačiau viskas nėra taip puiku, kaip atrodo. Sukūrus prototipą paaiškėjo, kad žmones baugina veidrodyje esanti vaizdo kamera ir tai, kad pats įrenginys turi prieigą prie interneto.Parašykite komentarą