Grožio puoselėjimas biorevitalizacija

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Biorevitalizacija

Rūpinantis savo grožiu didelis dėmesys skiriamas odos priežiūrai. Kad ir kaip kruopščiai ją prižiūrėtume namų sąlygomis, tačiau kiekvienais metais oda praranda savo elastingumą ir stangrumą. To išvengti padeda biorevitalizacija, kuri yra gilus odos drėkinimas. Būtent drėgmė turi didžiulį teigiamą poveikį ne tik mūsų organizmui, bet ir odai.

Odos grožio puoselėjimui labai svarbi ne tik mityba bei priežiūra namuose, bet ir hialurono rūgštis. Būtent jos dėka galima išlaikyti drėgmę. Šios svarbios rūgšties mažėjimas pastebimas jau nuo 20 metų amžiaus, tačiau procedūros, kurių metu gilesnieji odos sluoksniai aprūpinami ja, rekomenduojami atlikti tik nuo 25 metų. Kiekvienais metais mažėjant drėgmės kiekiui pastebimos smulkios raukšlelės, elastingumo ir stangrumo sumažėjimas. Tam, kad to išvengti galima pasinaudoti medicinos išradimais.

Biorevitalizacijos metu į gilesniuosius odos sluoksnius įleidžiama hialurono rūgštis, kuri užpildo trūkumą. Po truputį odos būklė pradeda gerėti. Tokių procedūrų reikia atlikti nuo 2 iki 4. Efektas atsiranda po truputį ir išsilaiko iki 8 mėnesių. Kartais pastebimas ir ilgesnis poveikis, tačiau tai itin reti atvejai. Tam, kad oda visuomet turėtų pakankamai šios rūgšties, galima periodiškai atlikti tokias procedūras. Svarbu tik nepersistengti su jų kiekiu.  Atlikus gilųjį odos drėkinimą hialurono rūgštimi reikia mažiau vartoti skysčių prieš miegą, nesilankyti aukštos temperatūros patalpose, pavyzdžiui, pirtyje. Po kiekvienos procedūros gausite išsamius patarimus tam, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai. Visuomet laikykitės nurodymų ir tuomet greitai pastebėsite pirmuosius pasikeitimus į teigiamą pusę.

Šiuo metu populiari biorevitalizacija, kuri leidžia paprastu būdu nesinaudojant plastinėmis operacijomis atjaunėti. Ne visi ryžtasi tokiems kardinaliems metodams, tad ši paprasta ir greitai atliekama procedūra labai greitai tapo populiari. Jokių randų, tik galimas nedidelis paraudimas ar patinimas. Dėl procedūros paprastumo ir gero rezultato daugybė žmonių naudojasi šiuo odos drėkinimu. Tiesa, kai kuriais atvejais negalima jos atlikti. Jei turite problemų dėl alerginių reakcijų hialurono rūgščiai ar sergate odos uždegimu, tai teks procedūros atsisakyti. Taip pat negalima jos atlikti nėštumo metu ir turint polinkį keloidiniams randams. Kitos kontraindikacijos aptariamos registruojantis procedūrai, todėl labai svarbu suteikti išsamią informaciją apie savo sveikatos būklę.

Biorevitalizacijos procedūros labai veiksmingos. Tai puikus būdas puoselėti savo odos grožį neskiriant labai daug laiko jos priežiūrai. Elastingumas, stangrumas ir graži spalva yra pagrindiniai hialurono rūgšties nuopelnai grožio priežiūroje. Tinkamai parinktos procedūros leis džiaugtis ilgalaikiais rezultatais.Parašykite komentarą