Transporto teisės keliai Vilniuje

Apie transporto teisę galima kalbėti daug, tačiau tai yra viena iš tų sričių, kurios reikalauja labai daug specifinių ir dinamiškų teisės žinių. Klausimai, užduodami transporto teisės srityje dirbančiam teisininkui, gali būti labai specifiniai ir keblūs, todėl čia labai svarbi yra teisininko patirtis ir žinių bagažas, kurias jis vežasi ilgame savo mokslo ir darbo greitkelyje. Advokato kontora Vilniuje, į kurią mes kreipėmės gana sudėtingu ir kebliu klausimu, buvo tarsi prie ištiestos pagalbos kviečiančios rankos sustojęs malonus vairuotojas.

Pasistengsime neužkrauti jūsų ta specifine problema, suvalgiusia šitiek daug nervų. Šis straipsnis apie tai, kaip buvo ieškoma gera advokato kontora Vilniuje. Iš tiesų, nebuvo taip sudėtinga kaip tikėjomės, nes Ukmergėje (mūsų transporto kompanija įsikūrusi šalia šio miesto, 96 kilometrų atstumu nuo Vilniaus) išsiklausinėjome pažįstamų, kurie galėjo turėti panašių problemų ir galbūt jau buvo ieškoję pagalbos. Buvome nukreipti pas vežėjų konfederacijos pirmininką ir gavome jo kontaktą, o šis pasiūlė rinktis iš trijų advokato kontorų Vilniuje, besispecializuojančių transporto teisės srityje.

Ką gi mes darėme? Pradžioje buvo įmonių interneto svetainių analizė ir sulyginimas. Viena atkrito dėl daug gramatinių klaidų savo paslaugų aprašymuose ir informacijos puslapiuose. Pasižiūrėjome ir facebook svetaines. Ta pati advokato kontora Vilniuje, kuri atkrito dėl savo svetainės puslapių, nesužibėjo ir socialiniuose tinkluose.

Į finišo tiesiąją išsiveržusios dvi advokatų kontoros Vilniuje buvo gana lygiavertės. Ten, kur bene svarbiausios yra klientų rekomendacijos, mes ėmėme naršyti internete, paskambinome keletui buvusių klientų ir susižymėjome pliusus bei minusus, tačiau mus nustebinusi advokato kontora Vilniuje į priekį išsiveržė tik po skambučio ir pokalbio apie konkrečią problemą. Per labai trumpą laiką teisininkai parodė savo gilias žinias ir mes pasiūlėme jiems susitikti. Ieškojimo laikas nenuėjo perniek. Turime patikimus teisės konsultavimo partnerius Vilniuje.