Vestuvės Karibuose – pasaka ar realybė?

Vestuvės Karibuose – pasaka ar realybė?

Atsikėlus vestuvių rytą pro langą vaizdas kaip iš atviruko: krištolo skaidrumo vanduo jūroje, baltas smėlis, linguojančios palmės ir visa tai vaizdai ne iš filmo o jūsų realybė. Ar taip gali būti? Ar įmanoma tradiciškas lietuviškas vestuves su mišrainėmis, degtine, tuntu svečių, tetų ir dėdžių, piršlio korimu iškeisti į intymią, svajingą šventę, kurioje būsit tikrame rojuje. Taip, tai visiškai įmanoma ir dar daugiau: tokia šventė jums atsieis žymiai pigiau nei šventė Lietuvoje.

Turėkite omenyje, kad vien šventės vietos nuoma Lietuvoje prasideda nuo penkiaženklės sumos o kur visos kitos paslaugos: maistas, gėrimai, fotografas, muzikantai, vestuvių planuotojai, vedėjai ir dar šimtai smulkmenų. Vestuvių karibuose kaina gali nesiekti ir dešimties tūktančių litų, priklausomai kokiame viešbutyje apsistosite, kokias paslaugas rinksitės. Vienas populiariausių viešbučių tinklų karibuose, kurie užsiima vestuvių paslaugomis yra Sandals viešbučiai. Tai prabangios klasės resortai, kuriuose gali apsistoti tik poros. Čia bus pasirūpinta jūsų švente nuo…iki… Vestuvių fotografas, romantiška muzika, tortas, puokštė, dekoracijos ir dar daugiau, visa tai įskaičiuota į kainą už viešbutį.
Sandals viešbučiai dažniausiai leidžia pasirinkti vietą ceremonijai iš kelių siūlomų. Tai gali būti romantiškai gėlėmis papuošta vieta ant jūros kranto, sode pastatytas gražus gazebo, ant uolų esanti pavėsinė su pasakišku vaizdu į jūra ir t.t. Ceremoniją atlieka juridinius įgaliojimus turintis asmuo: tai gali būti ir viešbučio savininkas arba oficialus asmuo, pakviestas atvykti į viešbutį. Fotografas dažniausiai įeina į paslaugų paketą.
Visdėlto Lietuvoje vyrauja vis dar įsitikinimas, kad būtina sukviesti į vestuves visą gimine, netgi tuos, kuriuos nepažįsti ir nesi gyvenime matęs. Bet smagu ir, kad daugiau žmonių visgi nepaiso prietarų ir pasidaro sau šventę tokią, apie kokią svajojo.
Jeigu visdėlto sugalvojote susituokti užsienyje ir patiems keblu viską susiderinti, jums į mielai pagelbės kelionių agentūros. Paskutiniais metais Lietuvoje vis daugiau kelionių agentūrų siūlo šią paslaugą: vestuves užsienyje. Tokias pačias bet pigesnes paslaugas teikia užsienio kelionių agentūros Vokietijoje, Anglijoje. Visas bendravimas vyksta elektroniniu paštu, telefonu. Agentūros darbuotojai tiesiogiai bendrauja su jūsų išsirinktu viešbučiu, derina visas detales su jumis bei viešbutyje atsakinga vestuvių planuotoja.