Nenuvalkiotas bernvakaris – iššūkis jo organizatoriui

Teko garbė organizuoti bernvakarį? Būsimas jaunikis ar jo draugai mano, kad būtent Tu esi tas žmogus, kuris gali sugalvoti kažką nerealaus? Tau pasisekė, nors Tu galbūti galvoji ir kitaip. Iš tiesų, sugalvoti nenuvalkiotą, išskirtinį bernvakarį tikrai nėra labai lengva misiją, kurią galėtum viens du ir suplanuot. Taigi pasiruošk šiek tiek pasukti galvą, o mes tau pabandysime padėti.

Visų pirma, turėtum kaip nors išsiaiškinti, galbūt šios šventės kaltininkas turi kokių nors slaptų, o gal ir ne visai slaptų, pageidavimų. Nors tai pavyksta retai, pabandyti tikrai verta, tokiu atveju bent jau jaunikis per savo bernvakarį jausis laimingas ir patenkintas. Jei norų iškvosti nepavyksta, teks sukti galvą labiau pačiam. Limuzinų nuoma, striptizo šokėjos, „pasitūsinimas” klube paskutinį kartą kabinant panas – visa tai beprotiškai nuvalkiota ir nebeįdomu, todėl reikia ko nors, kas dar nėra taip populiaru, tačiau ne ką mažiau smagu, o tuo pat metu būtų netikėta.

Vienas iš būdų vilniečiams ar svečiams – laivo nuoma. Tai galimybė pramogauti Vilniaus senamiestyje neinant į jokį klubą, neužsidarant kavinės ar baro rūsyje, o plaukiojant Nerimi gryname ore bei tuo pat metu kaip reikiant pasilinksminant faktiškai be jokių praeivių – juk upe niekas nevaikšto!

Žinoma, laivas riboto dydžio, tačiau juk dažniausiai pramogos bernvakariui organizuojamos galvojant apie 10 žmonių ar net mažiau. Taigi, laivo nuoma, kuriame telpa 12 žmonių, tikrai pilnai patenkins vietos klausimu įprasto dydžio bernvakarį. Žinoma, jei nesiruošiate pernelyg plačiai šokti, šokinėti ar kaip kitaip išsilieti. Visais kitais atvejais laive vietos pakaks ne tik Jums, bet ir Jūsų vaišėms, nes čia net pora patogių staliukų.

Nenorintiems tokios puikios pramogos bernvakariui kurią siūlo laivo nuoma galima rinktis ką nors kito. Vienas iš įdomesnių dalykų – šratasvydis. Tai gal kiek ir panašu į dažasvydį, tačiau skirti subtilesniems, pamąstyti mėgstantiems žmonėms, kurių tikslas ne „pasipyškint”, o pasiekt pergalę savo protu. Ar tai tikrai puikiai tinka bernvakariui sunku pasakyti, nes visų norai skirtingi. Bet jei Jūs esate tie, kuriems reikia ko nors įdomaus, o ne tik atpalaiduojančio – šratasvydis ar kitaip airsoft puikiai tam tiks.

Be laivo nuomos, šratasvydžio kuo puikiausiai tinka ir pasisėdėjimas pirtyje, geras atšventimas sodyboje. Tačiau dažniau nuomojama sodyba vestuvėms, o ne bernvakariams. Žinoma, jei vestuvėms sodybos neužsisakėte, tai puiki proga tą padaryti prieš vestuves, ypač jei žinote, kad po vestuvių Jūsų jaunikį bus vis sunkiau prikviesti į pirtelę ar kur prie ežeriuko. Na, o jei sodyba vestuvėms užsakyta, galbūt verčiau tuomet lėkti kur į mišką, kur organizuojami žygiai pelkėmis?

Žygiai pelkėmis tai savotiškas išbandymas, o ne tik nerealiai smagi pramogą. Dėl to tokią pramogą siūloma išmėginti tuomet, kai jokios kitos bernvakario pramogos nebedomina ar atrodo pernelyg ramios.