Gegužė – pats laikas susiplanuoti savo vasaros atostogas

20130425_164906Šylantys, nors ir pavasariški, orai verčia pamąstyti apie buvimą gamtoje, didesnį laisvų dienų kiekį, todėl pats laikas imtis savo atostogų ir ilgųjų bei įprastų savaitgalių planavimo, kadangi vėliau tam greičiausiai nebeliks pakankamai laiko.

Visų pirma, reikia nuspręsti, kokio tipo laisvalaikį pasirinksite. Jei tiesiog norėsite atsipūsti ir nieko neveikti, Jums greičiausiai idealiausios atostogos bus šiltuose, geru klimatu pasigirti galinčiuose kraštuose, kur yra paplūdimys, jūra ir daug saulės, masažo salonai, SPA ir kitos panašaus pobūdžio pramogos. Iš tiesų, toks poilsis iš tiesų gali būti naudingas tiek tiems, kurie dirba protinį darbą, tiek ir tiems, kurie darbo metu turi daug judėti.

Aktyvaus laisvalaikio gerbėjams siūlomos kitokios pramogos. Pavyzdžiui, baidarių nuoma. Išsinuomojus baidares galima leistis į vienos, dviejų dienų ar net savaitę trunkančius žygius gražiausiomis Lietuvos upėmis, vingiuojančiomis po įvairius šalies rajonus ir apskritis. Sau tinkamas upes, jomis ir ežerais besidriekiančius maršrutus gali rasti kiekvienas norintis išmėginti šią pramogą, puikų laisvalaikio praleidimo būdą.

Be viso to, baidarių nuoma ne tik padės atsipalaiduoti, bet ir leis įdegti, pasportuoti, kadangi irklais mosikuoti nėra taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio – čia reikia įdėti šiek tiek energijos ir pastangų. Tačiau nuotykiai, emocijų banga nepalieka abejingų ir priverčia sugrįžta prie baidarių nuomos dar ir dar.

Įprastai baidarių nuoma domina jaunimą, tačiau ir vyresni žmonės jaučiasi puikiai irkluodami baidares gamtoje. Tereikia sugebėti išsirinkti sau tinkamą upę, kurios sudėtingumas atitiktų Jūsų ir kartu su jumis plaukiančių žmonių jėgas.

Sudomino baidarių nuoma – pradėkite planuoti ją jau dabar, o jei domitės kitomis turizmo rūšimis – ieškokite žygių, į kuriuos galėtumėte leisti automobiliu, dviračiu ar pėsčiomis, o galbūt Jums reikėtų kreiptis į kelionių agentūrą ir jau dabar užsisakyti pažintinę ekskursiją po kurio nors Europos miesto senamiestį, pasidomėti kruizais Baltijos ar kitomis jūromis. Bet kuriuo atveju, pasirinkimo laisvė – ypač plati, tačiau jau dabar, gegužės mėnesį, pats laikas imtis atostogų ir kitų laisvadienių planavimo darbų, taip būsite tikri, kad spėsite viskam pasirengti tinkamai, nesvarbu, tai baidarių nuoma ar kelionė į svečią šalį.