Vištienos ir paprikų pyragas

pyragas-su-vistienaGėda prisipažint, bet vakar mane buvo užpuolusi tinginystė ir anti-įkvėpimas. Gal dėl oro, gal dėl to, jog kaikas namo grįžo net ne ryte, o gerokai po pietų, o gal paprasčiausiai ne ta diena pasitaikė. Šaldytuve it bombos tiksinčios vištienos krūtinėlės panaudojimas buvo viso labo pamarinavimas, paliekant visą darbą šiandienai. Norėjosi kažko naujo, nepabodusio, bet minčių buvo tiek pat, kiek sliekų ant asfalto.

Kiek virti vištieną“ rebusą išsprendė šaldiklyje gulintis sluoksniuotos tešlos gabalas ir paprikos balkone. Šakal makal, šurum burum, va ir mėsos pyragas susimakalavo. O iš atlikusios tešlos išėjo pintinė cinamoninių skarelių su obuoliais.

Vištienos ir paprikų apkepas

Read the rest of this entry »


Atvirukas – puiki dovana

AtvirukaiAtvirukai retai kada laikomi dovana, tik dalimi jos, tačiau kartais atviruko vertė iš tiesų yra didesnė nei materialaus dovanojamo daikto. Ypač kai dovanoja brangus asmuo ir išdrįsta užrašyti savo mintis, sveikinimą ranka.

Įmonių dovanojami atvirukai taip pat turi šiokią tokią reikšmę. Visų pirma, tai suartina su klientu, parodo jam, kad jis Jums yra svarbus, o tai skatina išlikti lojaliu klientu. Atvirukai taip pat dovanojami verslo partneriams įvairių progų metu, pavyzdžiui, didžiųjų švenčių proga ar žinant partneriams svarbią datą (įmonės jubiliejus ir pan.) Tai taip pat parodo šiltumą, norą bendradarbiauti, primena apie Jus.

Nors atvirukai dovanojami jau ne vienerius metus, tai nėra labai nuvalkiota dovanų idėja, o ir vertinama ji labai įvairiai. Vienos įmonės ir privatūs asmenys priima tai kaip puikų gestą iš Jūsų, kitos mano, kad tai bereikalingas reklaminis šlamštas. Deja, nuspėti gali būti sunku, tačiau jau geriau išsiųsti keliais atvirukais daugiau, nei neišsiųsti visai, kaip bebūtų, tokia reklama duoda realios naudos daugumai.

Jei norite labiau nustebinti savo partnerius ir svarbiausiuosius klientus – pasirūpinkite suvenyrais, brangesnėmis dovanomis, kurios turėtų didesnę išliekamąją vertę jos gavėjui. Tereikia nedidelės atributikos, kuri galėtų būti užklijuota ar graviruota ir Jūs jau tampate matomi, nuolat primenate apie save, skatinate su Jumis susisiekti. Taigi, jei visiems partneriams ir klientams siunčiate atvirutes, tai patiems svarbiausiems paruoškite kiek vertingesnes dovanas.

PyragasĮdomu, kad vis daugiau įmonių ieško įdomesnių dovanų ir tarp jų atsiranda ne tik standartinės verslo dovanos, kurias galima užsakyti daugelyje reklamine produkcija užsiimančių parduotuvių / įmonių, bet ieško unikalių sprendimų, pavyzdžiui, užsako specialius, išskirtinių formų tortus ar pyragus. Kiek netradicinis tortas ar pyragas – puikus sprendimas, tačiau jis tinka ne visuomet. Pavyzdžiui, jei užsiimate metalo pramone, Jūsų klientams ir partneriams geriausia dovanoti metalo gaminius, medalius, metalines skulptūras ar kalvystės produktus – tai kur kas artimesnė sritis, tad ir efektas dovanos bus kur kas didesnis.

Norite nustebinti darbuotojus? Surenkite jiems šventę, sukvieskite juos su šeimomis, išvykite į gamtą ar sodybą, pasirūpinkite įvairiomis pramogomis – tai kur kas labiau didins darbuotojų lojalumą nei atvirukai ar kitos smulkmenos ir gali suteikti kitos naudos – suartins darbuotojus, leis jiems pabendrauti neformalioje aplinkoje. Specialistai teigia, kad pyragas, užkandžiai, kava ir laisvas laikas gamtoje padeda padidinti kompanijų produktyvumą net iki kelių procentų, o investicija tikrai nėra labai didelė.