Paskolos kelionėms. Verta ar geriau apsieiti?

Saule ir šiluma neypatingai lepinanti lietuviška vasara verčia susimąstyti apie atostogų planų keitimą – poilsis prie Baltijos jūros iškeičiamas į Pietų Europos šalis. Tačiau kaip bebūtų, dažnu atveju pastarąsias aplankyti atsieina šiek tiek brangiau. Jei santaupų trūksta – imamasi paskolos kelionėms.

Paskolos kelionėms dažnai yra geras išsigelbėjimo būdas, tačiau pasitaiko, jog tokiam tikslui pasiskolinę pinigų vėliau žmonės gailisi. Visgi, tai individualus sprendimas, kurį reikėtų priimti Jums patiems, pasitariant su šeimos nariais ar artimais bičiuliais.

Jei visgi paskolos imti nenorite, verta pamąstyti apie alternatyvų poilsį. Visai pigi yra baidarių nuoma. Tai puiki pramoga, kuria galima mėgautis net ir pačiame sostinės centre. Puikus, tiesa?

Baidarių nuoma ypač populiari šiltais savaitgaliais, tačiau jei gyvenate Vilniuje ir norite atsipūsti vakare – Jums specialus poros valandų trukmės maršrutas, kurį įveiksite labai nepavargdami, tačiau puikiai pasimėgaudami romantišku pasiirklavimu ar pabuvimu ant vandens su šaunia draugų kompanija – įmanoma viskas.

Baidarių nuomai paskolos imti nereikės, nes tai vos apie 10 eurų žmogui kainuojanti pramoga (priklausomai nuo trukmės, laiko, kompanijos dydžio ir kitų dalykų). Tuo tarpu planuodami kelionę prie jūros tokią sumą ar net daugiau išleisite kiekvienam žmogui padengiant kelionės į vieną pusę išlaidas (skaičiuojant iš Vilniaus).

Be baidarių visai pigiai galima išsisukti vykstant prie ežerų, pasiimant palapines, laužui tinkamo maisto. Smagiausia į tokį poilsį leistis būryje gerų draugų. Tai ir malonios pramogos gamtoje, ir įsimenantys vakarai prie laužo šviesos. Neatskiriamas atributas – gitara, tereikia, kad kompanijoje bent kas mokėtų ja groti.

Pramogauti galima ir pigiai ar net nemokamai, tačiau kartais gali kilti noras ir brangioms pramogoms, kurioms neišvengiamai reikalingos paskolos. Jei turėsite iš ko jas grąžinti – kodėl gi ne, tačiau jei tai didelis iššūkis Jūsų finansams – gerai susimąstykite.