Švenčių organizavimas

Kiekvieną darbo dieną mes einame į darbą. Vieni eina gydyti, kiti eina parduoti, dar kiti konsultuoti, mokyti, programuoti, šluoti, virti, fotografuoti, filmuoti, dainuoti, administruoti. Po kiekvienos darbo savaitės ateina visų laukiamas savaitgalis. Savaitgaliais mes nusidirbame namų apyvokos darbus, susitvarkome kambarius, aplankome draugus, gimines, nuveikiame kažką naudingo, smagaus. Tačiau dažnai būtent savaitgalius pasirenkame šventės dienai. Švenčių organizavimas dažnas dalykas savaitgaliais ir visai nekeista kodėl. Norint surengti smagią ir įsimintiną, pavykusią šventę reikia paskirti tam nemažai laiko, pastangų. Reikia sukviesti svečius, surasti atitinkamus paslaugų teikėjus, surasti šventei tinkamas ir laisvas konkrečiai dienai patalpas. Visa tai galima rasti vienoje vietoje – visos šventės bus rengiamos paprasčiau, jei naudositės visossventes.lt internetiniu portalu!

Šioje internetinėje vietoje galite rasti bet kokį, šventei reikiamą paslaugų teikėją, išsirinkti patalpas ir kitus susijusius dalykus. Portale yra įdiegta patogi paieškos sistema, kuria pasinaudojus rasite paslaugas teikiančius objektus atrinktus pagal vietą, teikiamų paslaugų kainą ir kitus kriterijus.

Portale tai pat yra ir kitų funkcionalumų. Vienas iš tokių – tai renginių kalendorius. Čia rasite įvariose Lietuvos vietose vykstančius renginius, informaciją apie juos – kur vyksta, kada vyksta, kiek kainuoja ar nieko nekainuoja. Informaciją galite filtruoti pagal data, pavyzdžiui, pamatyti visus vykstančius renginius tik rugpjūčio penkioliktą dieną. Portale yra ir kitų įdomių ir naudingų funkcijų. Plačiau apie jas pačiame visossventes.lt portale.

Jei esate paslaugų teikėjas, tai Jums pasisekė, kadangi savo teikiamas paslaugas plačiai lankytojų auditorijai galėsite reklamuoti visiškai nemokamai. Jums viso labo reikia tik užpildyti paslaugų teikėjo anketą, kurios nuorodą rasite portalo kairėje viršutinėje pusėje. Suvedus informaciją apie savo teikiamas paslaugas, rekvizitus, kainas Jūsų anketą peržiūrės ir patvirtins portalo administracija, nuo to laiko prasidės Jūsų reklamavimasis portale.

Jei žinote, kur koks ir kada vyskta renginys, o dar geriau žinote ir konkrečias detales(kokia kaina, kas koncertuoja, atlieka pasirodymą), tai nedelskite ir praneškite visiems atsiųsdami renginio anketą, kurios nuorodą rasite visai šalia prie paslaugų teikėjo anketos nuorodos. Taip Jūs prisidėsite prie renginio populiarinimo, o tai reiškia, kad pati šventė, renginys bus geresnis tiek Jums, tiek ir visiems kitiems susirinkusiems.

Tad jei ieškote, kaip ir kur surengti šventę – nedvejokite ir apsilankykite visossventes.lt portale. Jei esate paslaugų teikėjas ir jus domina nemokama reklama – nepraleiskite progos ir užpildykite trumpą prisistatomąją anketą. Juk nereikia mokėti už tai, kas nemokama! Jei ieškote veiklos, norite savo laisvalaikį praleisti turiningai – informacijos apie įvairiausius renginius ieškokite „Renginių kalendoriuje”. Iki susitikimo visossventes.lt portale!