Šiuolaikiniai baseinai: ką mums siūlo rinka?

Baseinai: ką mums siūlo šiuolaikinė rinka?

 

baseinaiBaseinai tai nuostabus būdas papuošti jūsų kiemą. Nesvarbu ar tai darote dekoratyviniais tikslais, ar norite jame gulėti kartu su draugų kompanija ar plaukioti, šiomis dienomis egzistuojanti baseinų pasiūla turi ką pasiūlyti kiekvienam iš mūsų. Baseinai savo rūšių gausa suteikia galimybę mėgautis vandens teikiamais malonumais net neturintiems nuosavo namo. Pavyzdžiui pripučiami baseinai nereikalauja tiek daug priežiūros ir dėl savo kompaktiškumo yra labai patogiai sandėliuojami. Šiame straipsnyje aptarsime, kokie baseinai šiuo metu populiariausi, ir kurie iš jų jums tinkamesni priklausomai nuo gyvenimo sąlygų bei poreikių. Taip pat daugiau informacijos ir aprašomi baseinai yra svetainėje http://spashop.eu/baseinai.

Vidaus bei lauko baseinai

Vienas pagrindinių kriterijų, pagal kuriuos skirstomi baseinai – tai kur jie bus statomi. Lauko baseinai dažniausiai betoninės struktūros. Lauko baseinai pasižymi savo ilgaamžiškumu, tačiau esminis trūkumas – jie statomi po atviru dangumi, todėl žiemą tokiuose pasiplaukioti – ganėtinai per šalta. Tuo tarpu jei turite erdvius namus, ar net nuosavą namą, vidaus baseinai gali ženkliai pagerinti jūsų poilsį namuose. Vidaus baseinai gali būti ir betoninės ir plastikinės struktūros, nors pastaroji įrengiama pigiau. Žinoma, be galimybės mėgautis vandens malonumais visus metus, vidaus baseinai pasižymi ir savo praktiškumu: nesant tokiam dideliam dulkių kiekiui bei vėjui, šie prižiūrimi kur kas paprasčiau, nei lauko baseinai. Tačiau pastarieji suteikia jums malonumą maudytis kepinant nuostabiai vasaros saulei!

Pripučiami baseinai – pramoga praktiškiems žmonėms

pripuciami baseinai

Pripučiami baseinai nesiūlo jums tokio didelio prabangos pojūčio kokį suteiktų lauko baseinai, ar kitokie asmeniniai vandens telkiniai, dydžiu leidžiantis jums pasiplaukioti. Pripučiami baseinai dažniausiai būna kompaktiški, todėl jais galite naudotis net gyvendami bute. Taip pat, išleidę orą, šiuos galite vežtis kur tik norite, pavyzdžiui pas draugus į nuosavą kiemą ar į sodą. Tačiau skirtingai nei lauko baseinai, šie savo erdve neleis jums mėgautis pasiplaukiojimais.

Dekoratyviniai baseinai jūsų kiemui papuošti

Jei mėgstate augalus bei gamtą, galinį jūsų kiemą išskirtinai papuoštų dekoratyviniai baseinai. Šie būna įvairiausių dydžių, tačiau pagrindinė jų funkcija kaip ir fontanų – dekoracija, todėl neretai dekoratyviniai baseinai papildomi įvairiausiai kriokliais, upeliais bei kitokiais įmantriais papuošimais. Reikėtų nepamiršti, kad visi baseinai pagaminti iš betono yra labiau ilgaamžiški ir kur kas brangesni, nei plastikiniai ar pripučiami baseinai, todėl vertėtų pamąstyti kiek esate pasiryžę investuoti į savo kiemo dekoracijas.