Įdomios kapavietės

Žinoma, tema nėra pati maloniausia, bet pripažinkite – visi esame apie tai galvoję. Visame pasaulyje keliamas klausimas – kaip Tu būsi palaidotas? Galimybės yra begalinės. Išvardinsiu kelias iš jų:

1. Galima būti palaidotam kosmose. Skamba keistokai, bet kiti bus tik dar keistesni. Pirmasis toks įvykis nutiko 1997 metais. Po kremavimo pelenai sudedami į mažą dėžutę ir paleidžiami raketai pakilus į kosmosą.

2. Galite tapti koraliniu rifu. Iš plieno pagamintas metalinis rutulys atstoja urną pelenams, tad šis plieno rutulys numetamas į vandenyną ir, praėjus daug laiko, apauga koralais.

3. Žmogaus kūne yra daug anglies. Anglis taipogi yra pagrindinė deimantų sudėtis. Taip, Jūs galite tapti deimantiniu žiedu.

4. Vienas populiaresnių šiuolaikinių pasirinkimų yra po kremavimo būti iššautam kartu su fejerverkais.

5. Keisčiausias būdas – 2 Amerikos medicinos centrai atlieka ištirpinimo reakciją. Žmogus paverčiamas į tam tikrą skystį, kuris šiek tiek panašus į alyvą. Sakoma, kad tai labiau ekologiška.

6. Viena gražiausių idėjų – tapti pieštuku. Iš pelenų yra gaminamas grafitas ir pagaminama visa dėžutė pieštukų. Šiuos pieštukus būtina smailinti į tam tikrą angą, kuri yra dėžutės paviršiuje, nes tada visos drožlės krenta atgal į dėžę tuo simbolizuodamos nesibaigiantį gyvenimą.

7. Iš pelenų yra gaminami dažai. Iš šių dažų, profesionalus dalilininkas nutapo autoportretą. Puikus atsiminimas šeimai ir artimiesiems.

8. Yra atrasta, kad pelenai daro puikią įtaką į augalų augimą, tad viena įmonė sugalvojo, kad amžius žmogui yra per mažai. Buvo nuspręsta, kad artimieji per laiduotuves gali sodinti tam tikrą medį, kurio šaknys bei žemė aplink yra impregnuota pelenais.

9. Na, o jei Jums yra artimos kapaviečių šviesos bei marmūriniai arba granitiniai antkapiai kapavieciuprojektai.lt puikiai tai daro. Kiekviena svajonė įvykdoma pagal pageidavimus, kad atminimas būtų pats maloniausias.