Investavimas paprastai

Norėdami daugiau uždirbti Jūs turite du kelius:arba daugiau dirbti arba investuoti.Taigi visi žinome kas yra darbas ,o ką gi reiškia investavimas? Investavimą galima apibūdinti kaip kapitalo arba pinigų panaudojima, siekiant išsaugoti arba pagausinti kapitalo vertę ar gauti pajamas. Galima teigti ,kad investavimas tai lyg pinigu įdarbinimas turintis atnešti naudos.Šis procesas yra vienintelis neribotas bei papildomas įplauku šaltinis.Taipogi joms nereikia įpatingos priežiūros,o geriausia tai ,kad jos gali dirbti be perstojo.Investicijų yra keleta rūšių : Financinės investicijos , nefinansinės investicijos bei pasyviosios ir aktyviosios investicijos.Taigi investuoti galima įvairiai ir visiškai nesvarbu kur ,svarbiau ,kad tai atneštu daugiau pinigų negu buvo investuota.Geriausias investicijų bruožas yra tas kad ankščiau ar vėliau jos virs pinigais.

Jeigu jūsų įsigytas turtas neatneša jums pelno tai jūsų turto negalima laikyti investicija. Kaip pavyzdį galima paimti jūsų naujai nusipirkta automobilį,mašinoje esanti gera apsaugos sistema jus džiugina ,kad dabar esate saugus ,bet jums nera mokama užtai ,kad jus saugiai važinėjate ar jūsų saugi mašina stovi kieme.Taigi galima prieti išvadą,kad automobilis nėra investicija.

Dar vienas pavizdys apie vyną. Sakykime jūs nusipirkote geriausio vyno butelį už išties nemenka sumą, su tikslu praėjus keletą metų butelį parduodi už didesne sumą negu nusipirkote. Šioje situacijoje vyno butelį būtų galima pavadinti investiciją.O jeigu jūs to paties vyno butelį nusipirkote sau pasimėgauti ,tada jau tas pats vyno butelys nebebus laikomas investicija.

Sekantis pavyzdys galėtu būti apie nekilnojama turtą. Tarkim jūs turite butą pačiame miesto centre kuriame negyvenate ,o jį išnuomojate.Taigi,galima sakyti kad jūsų butas pačiame miesto centre yra investicija ,nes tai į ką jūs investavote (šiuo atveju nekilnojama turtą) neša jums pelną, o bet kokiu atveju butą pačiame miesto centre galėsite visada parduoti už tikrai ne mažą sumą.Taigi, gauti pinigai iš buto nuomos ,rodo kad jūsų butas puiki investicija. Visai kitoks investavimas yra i savo paties gyvenama nekilnojamąjį turtą ,tai net negalima pavadinti investicija ,nes tai neneša jums pinigų

Geriausia savo sutaupytus pinigus investuoti ,nesvarbu kur ,svarbiausiai ,kad tai jums neštu pelną. Jeigu jūs turite savo neblogą asmenini biudžetą ar santaupų tai puikus būdas jas išnaudoti,tai investuoti į ką nors išties vertinga, nes investavimas jums tikrai atneš pelno.Na ,o jeigu nusprendėte neinvestuoti,tai jums pasiekti savo finansiniu tikslų bus šiek tiek sunkiau,nes jūsų norimos įsigyti prekės brangs ,o jūsų santaupų vertė mažės.