Fasado apdaila – šiuolaikinis sprendimas patogesniam gyvenimui!

Fasado apdaila – šiuolaikinis sprendimas patogesniam gyvenimui!

fasado apdailaJau daugiau nei dvidešimt metų nebegyvename sovietų sąjungoje, tačiau senos santvarkos palikimas pastebimai išliko visoje šalyje. Kiekviename mieste gausu senos statybos blokinių bei plytinių pastatų, kurių apšiltinimas, bei kitos savybės visiškai neoptimizuotos. Tokių namų gyventojai už šildymą moka kur kas daugiau, o vasarą kenčia įkaitusio namo tvankumą. Šiuolaikinė fasado apdaila ne tik padeda paslėpti visus estetinius namo trūkumus, tačiau ir saugo namą, izoliuoja jį nuo išorinių sąlygų įtakos bei suteikia jam ir gyventojams daugybę kitų patogumų!

Fasado plokštės: žiemą šilta, vasarą vėsu!

Moderni fasado apdaila dažniausiai gaminama iš aukštos kokybės HPL plokščių. Apdailos struktūra sudaro ventiliuojamą tarpą tarp pačios apdailos ir namo išorinės sienos. Tokios fasado plokštės neleidžia namui įkaisti, todėl karštomis vasaros dienomis jums nebereikės kentėti bute ar name tvyrančio tvankumo dėl saulės įkaitintų namo sienų. Dar daugiau: ši fasado apdaila apsaugo namą ir nuo ledinio vėjo ir šalčio. Temperatūros izoliacinė medžiaga išlaikys viduje šilumą net tuomet kai lauko termometras nukris dvidešimt ar net trisdešimt laipsnių žemiau nulio! Taigi moderni šiuolaikiška fasado apdaila ne tik suteiks jums komforto šaltais žiemos vakarais, bet ir pagailės jūsų piniginės, jei kambario temperatūrą galite reguliuoti patys.

Fasado apdaila – pigus estetinis sprendimas!

Jei gyvenate itin senos statybos pastate, kurio išorė dėl estetinės būklės tiesiog prašosi remonto darbų, fasado apdaila gali sutaupyti jums nemažai pinigų. Neapsigaukite: nors fasado plokštės nėra pigios, joms montuoti ant sienos nereikės iškloti jokių papildomų tinko ar gipso sluoksnio! Šis sprendimas padės sutaupyti jums pinigus, kuriuos išmestumėte apdailoms darbams. Žinoma, iš pradžių sumokėsite šiek tiek daugiau, tačiau fasado plokštės – ilgalaikis sprendimas. Skirtingai nei paprasta apdaila fasado apdaila jums niekada nenutrupės, o dažai – neatsilups. Renovavę namą ir padengę jį šiomis medžiagomis patogumais daugybę metų mėgausitės ne tik jūs, bet ir žmonės gyvensiantys name po jūsų. Fasado plokštės nepraras savo išvaizdos 50 metų ir daugiau!

Taigi išleidę šiek tiek daugiau pinigų Jūs galite susitvarkyti namo išorę taip, kad daugiau niekada nereikėtų daryti pakeitimų. Tačiau tuo pat metu jūs sutaupysite už šildymą ir papildomus remonto darbus, nes fasado plokštės tarnaus jums daugybę metų ir sienos paruošimo darbai jų montavimui nereikalingi. Fasado apdaila – šiuolaikinis sprendimas, kuris padarys jūsų gyvenimą patogesniu, o namą – patrauklesniu!