Blogas oras per vestuves – ką daryti?

Blogas oras per vestuves – ką daryti?

Tikriausiai nieko nėra blogiau nuotakai kaip atsikėlus vestuvių rytą praskleisti užuolaidas ir pamatyti bjauraus oro vaizdą. Lietus, apsiniaukęs dangus, vėjas. Vestuvių juk nenukelsi. Nuotakos veidas greitai gali subjurti kaip ir tas blogas oras už lango.

Pateikiame keletą patarimų, kaip „išgyventi“ blogo oro nuotaikas per svarbiausią jūsų gyvenimo šventę.
Visų pirma pozityvus nusiteikimas. Jau planuojant vestuves neatmeskite tokios galimybės kaip prastas oras. Deja gyvename dar tokiais laikais kai nėra galimybės 100 procentų tikslumu pasakyti koks bus oras tokią ar anokią dieną, ypač kai vestuvės pradedamos planuoti prieš metus ar daugiau.

Kad išvengti įvairių bjauraus oro pasekmių iškart pasirūpinkite atsarginiais planais. Pradėkite savo arpranga ir avalyne. Jeigu matote, kad tą dieną numatomas lietus, būtinai įsigykite stilingus botus, ar batelius, tinkančius vaikščioti po balas. Tikrai parduotuvėse rasite netik patogią ir gražią avalynę bet ji bus ir madinga. Internete pilna vestuvių stiliaus botų su kaspinėliais ir elegantiškų. Pasirūpinkite ir apranga. Juk nenorite visą dieną kalenti dantimis iš šalčio, su pamėlusiais pirštais. Žinoma, jūsų kasdieninė striukė čia būtų paskutinis išsigelbėjimas bet galima iš anksto pagalvoti apie elegantišką šiltesnį apdarą, priderintą megztuką, švarkelį, skraistę. Jeigu tą dieną numatomas lietus, būtinai pasitarkite su plaukų stiliste kokia šukuosena ilgiau laikytųsi tokiu oru.

Daugelis nuotakų labiausiai pergyvena dėl prasto oro ne dėlto, kad bus šalta ar sušlaps kojas o dėl to, kaip viskas atrodys nuotraukose. Galime užtikrinti, kad geras vestuvių fotografas nuramins jus sakydamas, kad oras neturi įtakos nuotraukoms. Visi vestuvių fotografai žino, kad ryški saulė yra labai nedėkinga fotografavimui, todėl apniukęs dangus nė kiek nepamaišys nuotraukoms. Beto, kiek vestuvių yra tekę matyti kai lietus pila lyg iš kibiro o nuotaka laiminga taškosi balosi? Sakote ne? Kodėlgi? Toks nuotraukų scenarijus bus netik išskirtinis, orginalus bet ir atspindės tikrąją tos dienos nuotaiką. Didelis vėjas? Kodėl jo neišnaudojus nuotraukose, kai jūsų plaukus taršo vėjo gūsiai o jūs jaukiai glaudžiatės prie mylimojo, jo glėbyje. Nepamirškite, kad rūškanas jūsų veidas ir subjurusi nuotaika, kuri atsirado dėl prasto oro tikrai matysis nuotraukose ir joks fotografas jos neištrins. Vestuvių fotografas pasakys, kad ne oras svarbiausias o būtent jūs ir jūsų emocijos, nuotaika.

Taigi į klausimą, ką daryti kai blogas oras mes atsakome- nieko. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės kiekviena akimirka.