Ką rinktis, didelę ar mažą rankinę?

Moterys mieliau renkasi dideles rankines, kuriose telpa daug maž viskas. Yra žmonių, kurie mano, kad pas moterį be rankinės ir kosmetikos daugiau nieko negali būti. Ir čia jie klysta. Tarkime dalykinėms moterims svarbu, kad tilptu dokumentai, užrašų knygutės, dienoraščiai ir daugelis kitų dalykų. Ir visgi svarbiausia ne rankinės dydis, tačiau kiek ji patinka moteriai ir kiek ji yra patogi.

Mažos rankinės privalumai.

Daugeliui gali pasirodyti, kad maža rankinė (delninė) yra mažai praktiška. Tačiau noriu Jus patikinti, kad mažos rankinės yra ne ką mažiau patogios nei didelės. Vienintelis skirtumas, kad į ją nesudėsite daug daiktų. Tačiau Jūs pamirštate, kad mažos rankinės yra skirtos papildyti moters stilių ir neskirtos kasdieniams ėjimams į darbą. Taip pat mažos rankinės privalumas yra pats jos dydis, kaip antai vagis tikrai nesiryš į ją įlysti, nes Jūs tai pajusite.

Dar vienas nenuginčijamas privalumas – jos užima nedaug vietos namie, ko negalima pasakyti apie dideles rankines. Tokioje rankinėje Jūs greitai rasite raktus arba mobilųjį telefoną, kas yra nuolatinė didelių rankinių problema. Ir žinoma, tai yra puikus priedas Jūsų vakarinei aprangai. Lieka tik užsivilkti vakarinę suknelę, pasirinkti jai tinkamą delninę ir eiti į pasimatymą. Didelės rankinės neatrodo taip estetiškai, kaip mažos. Tad jei lyginti ir mažą ir didelę rankines, jos abi turi savo privalumų ir trūkumų.

Patogios ir praktiškos rankinės.

Visgi didelės rankinės yra nepamainomos biuro darbuotojoms arba tiesiog verslioms moterims. Tokias rankines dažnai renkasi moterys, kurios į rankinę nori susidėti viską. Jei Jums patinka toks stilius, svarbu pasirinkti rankinę, kuri bus stilinga, skoninga. Tai padės paneigti nuomonę, kad didelė rankinė – tai beformis maišas, kuriame telpa ir raktai ir mobilus telefonas ir pietūs. Tokia rankinė yra patogi nešioti per petį arba rankose.

Pateikė www.brunka.lt