Ką mums reiškia apatinis trikotažas?

Apatinis trikotažasApatinis trikotažas nuo neatmenamų laikų užimą svarbią vietą moterų gyvenime. Šiais laikais tai svarbu ne tik moterims, tačiau ir vyrams. Ankstesnis mąstymas, jog apatiniai drabužiai turi būti patogūs, kad tai atlieka tik praktinę funkciją – atgyvena. Šiais laikais apatinis trikotažas dėvimas ne tik „iš reikalo“, tačiau tai taip pat atlieka estetinę funkciją, kartais netgi ir saviraiškos. Daugumoje šaltinių apatinis trikotažas aprašomas kaip drabužiai, dėvimi po viršutiniais drabužiais, dažniausiai itin prigludę prie odos. Tačiau neabejotina, kad tai yra per siaura sąvoka, neaprašanti visų šių drabužėlių teikiamų privalumų.

liemenelesGraži liemenėle ir kelnaitės pirmiausia kelia pasitikėjimą savimi pačiai moteriai. Tinkamas dydis, mėgstami nėrinukai ar kiti ornamentai daro moterį išskirtine, ji pradeda švytėti iš vidaus žinodama, kaip seksualiai atrodo nusimetusi suknelę ar kitus drabužius. Tai, savaime aišku, pastebi ir aplinkiniai, tik nesuprasdami tikrosios moters švytėjimo priežasties. Būti pasirengus bet kokiai gyvenimo situacijai taip pat yra labai svarbu. Juk negali žinoti, į kokią situaciją papulsi vos išėjusi už savo namų durų. Gal lyg iš kibiro pradės pliaupti lietus ar neapdairus vairuotojas aptaškys purvu tave laukiančią mikroautobuso. Reta šiuo atveju, dėvėdama ne itin gražų ar jai pačiai nepatrauklų apatinį trikotažą, išdrįs kreiptis pagalbos į šalia gyvenančią draugę. Šioje vietoje pasitvirtina ir teorija, jog merginos pirmiausia puošiasi tam, kad pasirodytų prieš tos pačios lyties atstoves, žiūrėdamos į jas kaip į savo konkurentes. Todėl kodėl gi nebūti pasiruošus visiems gyvenimo atvejams ir nebijoti pasirodyti su apatiniais drabužėliais tiek prieš savo mylimą partnerį, tačiau ir prieš menamas konkurentes?

Kaip jau minėta, tai svarbu ne tik moterims, tačiau ir vyrams. Nebėra tiesa tai, kad savo apatiniais drabužiais turi itin rūpintis tik moterys, o vyrams užtenka dėvėti tvarkingas kelnaites. Vyro, nepriekaištingai atrodančio nuo galvos iki kojų, įvaizdį gali sugadinti neestetiškai atrodantis apatinis trikotažas. Juk tikrai nesitikima, jog prie stilingo kostiumo ir naujausios kolekcijos batų vyras gali sau leisti dėvėti nepatrauklius, jo seksualumą užgožiančius apatinius drabužius. Naujausios tendencijos turi atsispindėti tiek viršutiniuose, tiek ne visų akims prieinamuose drabužiuose. Ta pati situacija su blogu oru gali pasitaikyti ne tik moterims, todėl kodėl gi nebūti pasiruošus ir jums, vyrai, bet kokioms gyvenimo situacijoms?
Tai, jog šiais laikais žmogus turi rūpintis kiekviena savo aprangos detale, ir ypač apatiniu trikotažu, neabejotina. Pasitikėjimas savimi, šypsena ir gera savijauta matoma iš itin toli, tačiau ne visada aplinkiniams būtina žinoti to priežastis. Apatinis trikotažas gali sudaryti jūsų tokį įvaizdį, nepraleiskite progos jais pasinaudoti ir stebinti aplinkinius tuo, kas plika akimi nepasiekiama.