VIN decoder – žaibiškai plintanti paslauga

5.00 avg. rating (98% score) - 1 vote

VIN decoder – žaibiškai plintanti paslauga

vin decoder

Prasidėjus 2015-tiesiems metams „Regitros“ statistiniais duomenimis, Lietuvoje turime 1,157 mln. registruotų automobilių. Deja atlyginimų dydžiu mūsų valstybė Europoje tikrai ne pirmauja, todėl savaime suprantama, jog didžioji šių automobilių dalis – dėvėtos transporto priemonės, pagamintos prieš 15 metų ir seniau. Tai nemažas laiko tarpas, todėl automobilis suspėja įgyti nepataisomą charakterį, kurį pardavėjas jums vargu ar atskleis. Tačiau jūsų laimei tai padarys VIN decoder, suteiksiantis jums išsamią automobilio istorijos ataskaitą. Ši paslauga padės jums išvengti tokių apgavysčių. Kadangi ji itin aktuali Lietuvos rinkai, VIN dekoderis vis dažniau aptinkamas ir tarp mūsų šalyje teikiamų paslaugų. Puikus pavyzdys – internetinė svetainė www.autodna.lt. Šiuo adresu esantis VIN decoder padės patikrinti ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse registruotas transporto priemones.

VIN decoder atskleidžia automobilio sveikatos istoriją

Dauguma Europoje registruotų automobilių turi savo individualų kodą, kurį dažniausiai sudaro 17 skaitmenų. Šis kodas – kaip ir kiekvieno žmogaus banko sąskaitos numeris ar asmens kodas – išskirtinis ir autentiškas. VIN decoder pagal šią unikalią kombinaciją padės jums sužinoti visus registruotus automobilio įvykius. Matote, mes, žmonės turime savo sveikatos istoriją, medicinos įstaigų duomenų bazėje. Automobiliai taip pat tokią turi. Patyrus rimtų avarijų ar gedimų ir pataisius automobilį autoservise visa tai įregistruojama. Kaip ir sveikatos istorija, automobilio įvykių ataskaita yra prieinama tik tam tikroms įstaigoms ir įmonėms. Www.autodna.lt interneto svetainėje esantis VIN decoder leis jums įsitikinti paslaugos autentiškumu dar prieš sumokant už ją: pasitikrinti ar turime informaciją apie jums patikusį automobilį galite nors ir dabar. Viskas ko reikia – tai variklio identifikavimo kodas, techniniame pase dažniausiai esantis šalia raidės E kaip identifikavimo numeris.

VIN decoder ir automobilio rida

Perkant automobilį privalu žinoti, kad tikrasis automobilio amžius žymimas ne metais, o nuvažiuotais kilometrais. Deja neretam automobilių pardavėjui prieinami būdai automobilio ridą šiek tiek atsukti, kad automobilis pirkėjams pasirodytų jaunesnis bei brangesnis. VIN dekoderis atskleis jums tikrąją automobilio ridą, kuri kartu su visais kitais faktais bus pateikta automobilio istorijos ataskaitoje.

Tad ar ne nuostabu tiksliai žinoti ką perkate, be jokių dvejonių ar abejonių. Ar nenorėtumėte mokėti už automobilį adekvačią kainą, išvengdami visokių pardavėjų mėgstamų gudrybių? Jei jūsų atsakymai į šiuos klausimus teigiami, VIN decoder – kaip tik jums!

 Parašykite komentarą