Spalvoti kombinezonai – būdas praskaidrinti dieną

5.00 avg. rating (98% score) - 1 vote

Spalvotas kombinezonas yra ne mažiau patogus, nei, tarkime, pilkas, tačiau gali pagyvinti jūsų dieną ir pakelti nuotaiką. Žemiau rasite patarimų, kokios spalvos kombinezoną ir kodėl reikėtų rinktis.

Baltas kombinezonas atkreipia dėmesį. Jis tinkamas futuristiniam vakarėliui, tačiau nėra praktiškas kasdien, nes greit tepasi.

Geltonas kombinezonas kels jūsų ir aplinkinių nuotaiką. Geltona – saulės šviesos ir šilumos spalva. Kita vertus, sakoma, kad geltoną spalvą mėgsta pavydūs žmonės, tad geltono kombinezono nedovanokite savo mylimajam ar mylimajai.

Mėlynas kombinezonas asocijuojasi su jūra ir ramybe. Ši spalva jus nuteiks atpalaiduojamai ir tiks prie daugelio kitų spalvų.

Žalias kombinezonas – aliuzija į gamtą. Sakoma, kad žalia spalva taip pat ramina ir pozityviai nuteikia.

Žydras kombinezonas atrodo žaismingai ir jaunatviškai. Ši spalva tinka ir šviesaus, ir tamsaus gymio žmonėms.

Raudonos spalvos kombinezonas pritrauks daug dėmesio. Jei jums patinka, kai į jus atsisuka – ši spalva kaip tik jums.

Rožinis kombinezonas nuteikia romantiškai. Kombinezonai mergaitėms ir kombinezonai moterims neretai būna rožinės spalvos.

Pilkas kombinezonas yra puikus praktiškas pasirinkimas. Ši spalva tiks, kai nenorėsite būti pernelyg pastebimi. Ji taip pat tinkama darbui.

Juodas kombinezonas – dar vienas praktiškas pasirinkimas. Juoda apskritai yra klasikos spalva, kuri neišeina iš mados ir visada atrodo puikiai.

Jei jums nepatinka vienspalviai drabužiai, galite rinktis skirtingų spalvų derinius, pavyzdžiui, rožinės ir juodos, geltonos ir mėlynos, baltos ir pilkos. Svarbu, kad spalvos neužgožtų viena kitos.

Raštuotas kombinezonas – dar vienas puikus pasirinkimas ieškantiems originalumo. Šiems pirkėjams turėtų patikti ir kombinezonai su aplikacijomis, geometrinėmis figūromis, užrašais. Užrašas ant kombinezono gali būti gimtąja ar užsienio kalba ir išreikšti jūsų pažiūras ar tiesiog smagų pokštą.

Taigi, kombinezonų spalvinė gama labai plati. Jei nesate tikri, kokia spalva jums tinka, mėginkite drabužių spalvą derinti prie savo akių, plaukų ir odos spalvos. Dar vienas pasiūlymas – pasiimkite draugą ar šeimos narį, kuriuo pasitikite, ir – pirmyn į matavimosi kabiną. Matuokitės tol, kol būsite tikri savo pasirinkimu. Tokiu atveju drabužis jus džiugins ilgai.Parašykite komentarą