Po miestą laksto linksmos merginos? Tai MERGVAKARIS!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Mergvakaris – tokia šventė, kuomet prieš vestuves grupelė merginų, nuotakos draugių, nusprendžia nudžiuginti jaunąją. Mergvakario metu dažnai po miestą galima pamatyti lakstančių linksmų merginų, kurios (arba viena iš jų būrelio) renka vaikinų telefonų numerius, bučinius, apkabinimus ir pan. Tai – tradicinis tokio vakaro šventimo būdas, kuriam būtina merginų fantazija ar patirtis, leidžianti suorganizuoti įdomų vakarą. Bet kuriuo atveju, po šėlionių miesto gatvėse būtina rasti vieta vakaro pratęsimui arba sugalvoti nuo ko viskas prasidės.

Pradžiai puikiai gali tikti net ir prekybos centro aikštelė, bet kur kas įdomiau pradėti nuo išskirtinesnių vietų. Štai kad ir laivas. Puiki priemonė puikiai vakaro pradžiai, pirmoms vyno ar šampano taurėms, tolesnių planų aptarimui ir, žinoma, būsimos nuotakos nuotaikai pakelti. Pasiplaukiojus laivu po Nerį Vilniuje, aptarus ką gi planuojama nuveikti ar įvykdžius keletą įsivažiavimui skirtų užduotėlių bus tikrai puikiai nusiteikiama įsimintinam mergvakariui. Vėliau galima tęsti kelionę po miestą, vykdyti kitas užduotis ar imtis kitų pramogų uždarose ir atvirose vietose.

Vakaro pabaigai puikiai tinka klubai, restoranai ar barai. Čia taip pat galima vykdyti įvairias užduotis, gerai leisti laiką ar atsipūsti po aktyvios dienos. Viskas priklauso nuo kompanijos, jos nuotaikos, pomėgių ar net metų laiko, oro sąlygų. Žinoma, galima paisyti taisyklės, kad blogo oro nebūna, būna tik jam netinkama apranga, tačiau iš tiesų, vasaros giedri vakarai yra kur kas malonesni nei šalti žiemos vakarai su pūgomis.

Mergvakariui pasiruošti reikia laiko. Tuo turėtų užsiimti geros būsimos nuotaikos draugės, puikiai pažįstančios jaunąją ir žinančios jos pomėgius. Laiko reikės tiek užduotims sugalvoti, tiek ir rasti tinkamas vietas šėlionėms. Be to, rekomenduojama rezervuoti staliukus restoranuose, iš anksto suderinti detales dėl laivo nuomos, aptarti maistą ir gėrimus, kuriuos, jei reikia, taip pat iš anksto užsakyti. Be abejonės, tai nemenkas rūpestis, tačiau tai gali būti labai puiki patirtis, o ką jau kalbėti apie teigiamas emocijas, įspūdį nuotakai, gerai praleistą laiką gerų draugių kompanijoje ir, žinoma, į šeiminį gyvenimą tinkamai išlydimą nuotaką, kuriai ši šventė ypač svarbi.Parašykite komentarą