Planšetiniai kompiuteriai versle

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Planšetiniai kompiuteriai jau seniai daugumai mūsų tapo nepakeičiamu pagalbininkų. Kelionėse tai gali būti puikus gidas ar žemėlapis, moksluose – vadovėlių skaityklė, kasdieniniame gyvenime – būdas sekti naujienas ar tiesiog atsipalaiduoti žaidžiant kokį nors žaidimą.

Versle planšetiniai kompiuteriai naudojami ne ką mažiau nei įprastiniai. Jau pirmaisiais metais, kai planšetinių kompiuterių populiarumas ėmė kopti į viršų, gamybos, prekybos ir paslaugų sektoriai suprato, kad naudodamiesi šiuo, nauju įrenginiu gali puikiai optimizuoti savo veiklą ir taip sutaupyti lėšų, kurios vėliau nukreipiamos kitur.

Vienas iš verslo optimizavimo pavyzdžių, naudojant planšetes būtų siuntų gabenimu užsiimančios įmonės. Dauguma mūsų jau esame pasirašinėję ant planšetės ekrano už atsiimtą siuntą ar korespondenciją. Kuom tai gerai siuntų gabenimo verslui? Tai padeda stiprinti paslaugų kokybę, nes nereikia laukti kol po siuntų išvežiojimo į biurą grįš kurjeris ir atiduos lapą su parašais. Informacija iš karto gali keliauti tiesiai į biuro kompiuterį, kur bus apdorojama greitai ir patogiai.

Dar vienas pavyzdys būtų prekybos sektorius, kuriame galima atlikti įvairias inventorizacijas, užsakymus, ataskaitas, ir kitą nešiojantis po prekių sandėlį nedidelį planšetinį kompiuterį.

Taip pat, labai įdomus planšetės panaudojimas būtų monetiniuose kavos ir užkandžių vending aparatuose (vending machines), kai planšetės pagalba, bet kuriame pasaulio kampelyje galima sekti kavos, cukraus, užkandžių likučius aparate ar pardavimus. Taip pat saulės kolektorių ar vėjo jėgainių pagamintos elektros stebėjimui, saugos kamerų peržiūrai, transporto kuro kontrolei ir t.t.

Verslui vis labiau pripažįstant planšetes, naudą patiria ir galutiniai vartotojai. Tarkime, vienas, gerai Lietuvoje žinomas prekybos tinklas taiko individualias nuolaidas pirkėjams. Kiekvienas pirkėjas turintis prekybos tinklo lojalumo kortelę, gali pasitikrinti, prekybos centre įrengtame terminale, kokias individualias nuolaidas gaus šią savaitę.

 

 Parašykite komentarą