Paskolos bedarbiams

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Šiandieną bedarbių gyvenimas yra nelengvas. Jiems dažnai trūksta pinigų, jie sunkiai gali išvykti kur nors atostogauti ir taip toliau.

Pagrindinis bedarbių pajamų šaltinis – tai socialinė pašalpa. Tačiau ir ji ne ką tepadeda, kai žmogus gauna tik kelis šimtus litų, o kiek dar atsieina komunalinės paslaugos, o žiemą dar šildymas, dėl kurio nemažai žmonių lieka skoloje ilgoką laiką. Tada jie ieško paskolos bedarbiams, nes būtinai turi susimokėti už šilumą, žiemą be jos jugi negyvensi. Šildymas ne tik bedarbių problema. Nemažai ir dirbančių žmonių turi problemų dėl šilumos, jos didelių kainų, ypač tie, kurie gauna minimalų atlyginimą. O iš minimalaus atlyginimo ne ką tegali nusipirkti, o kur dar jau minėtos visos komunalinės paslaugos, kurios tikrai nemažai algos sunaudoja.

Paskolos bedarbiams – kai kuriems žmonėms vienintelė išeitis, ypač užklupus nelaimei. O ką daugiau daryti? Tikrai jau ne sėdėti rankas sudėjus, o ieškoti, kur galima rasti išeitį. Nors išeitis ir gražiai atrodo, ji ne visada būna tokia puiki, kaip atrodo. Norint naudotis šia paskola, iš pradžių reikia turėti savo asmeninio nekilnojamojo turto, kurį galėtum įkeisti. Taip pat būtina susipažinti su rizika, kai nori kaip užstatą naudoti savo gyvenamąjį nam. Nesugebėjus grąžinti paskolos tu gali prarasti savo gyvenamąją vietą ir būti iškeldintas, todėl labai svarbu tai apsvarstyti. Turtas, jei jūs jį prarasite nesugebėję sumokėti įmokų, bus parduotas per varžytines.

Kai kada bedarbiams reikia nedidelės pinigų sumos, kad tik pratemptų iki pašalpos gavimo dienas. Kai kurie jų turi pažįstamų ar draugų, kurie sako “skolinu pinigus ”. Tai jiems lyg išsigelbėjimas. Gal vaikas susirgo ir jam reikia vaistų, o pinigų už ką nupirkti jų – nėra.

Bedarbių gyvenimas niekada nebuvo lengvas. Bent jau daugumos. Šiandien, prireiktų pinigų jie gali pasiskolinti iš draugų, o prireikus didesnės sumos gali imti paskolą už užstatą. Tai ne visada būtinai gerai baigiasi, nes būna, kad žmogus nesugeba sumokėti savo paskolos ir praranda užstatytą nekilnojamąjį turtąParašykite komentarą