Nuostabi Lietuvos gamta įamžinta fotogalerijoje

5.00 avg. rating (99% score) - 2 votes

baidares--Jus domina graži Lietuvos gamta ir norite ją aplankyti? Be jokios abejonės, Žemaitija turi tikrai nemažai gamtos slėpinių, tad kai tik turėsite laisvo laiko, užsukite čia ir pasigrožėkite ne tik nuostabiais gamtos paminklais sausumoje – užsisakykite baidares ir pasiplaukiokite kartu su visa savo šeima arba draugais. Dabar, dažniausiai baidarės yra užsakomos plaukti Jūros upe. Ši upė yra labai graži savo slėniu, taip pat pamatysite, jog šalia yra daug piliakalnių, ąžuolų ir kitų labai gražių bei išskirtinių medžių. Keliautojai labai mėgsta šią upę todėl, kad ja plaukti yra labai malonu. Nors vietomis Jūros upė yra gana vangi ir ji tikrai puikiai tinka jau įgudusiems keliautojams, visgi, naujokai taip pat dažnai renkasi Jūros upę, kadangi ji yra gana universali ir yra nemažai puikių maršrutų, idealiai pritaikytų ir pirmą kartą keliaujantiems.

Jeigu norite dar neužsisakę baidarių jau įsitikinti, kad tai labai graži upė, tuomet pasinaudokite baidarių fotogalerija – dabar internete yra įdėta įdomi aukštos kokybės fotogalerija, kurioje pamatysite daug laimingų žmonių, linksmai bekeliaujančių baidarėmis ir taip linksmai bei prasmingai praleidžiančių savo atostogas. Be abejo, jūs taip pat galite būti vienas iš jų – tereikia rezervuoti norimą laiką ir atvykti prie Jūros upės.

Jeigu baidarių pramogos jums jau nėra jokia naujiena, tuomet turbūt norėsite pamėginti ir kitas Žemaitijos upes. Pavyzdžiui, daugelis patyrusių keliautojų labai gerai vertina Akmenos upę, kuri yra puikiai pritaikyta jau patyrusiems ir ekstremalių pojūčių belaukiantiems plaukiotojams. Visą Akmenos upę galima praplaukti pavasario pradžioje ir labai lietingą rudenį – taigi, ši upė skirta pramogauti ir tada, kai nėra visiškai šilta, tad jeigu mėgstate susilieti su gamta ne tik vasarą, galite išmėginti baidarių nuomą Akmenos upėje ir rudenį. Kad įsitikintumėte, jog ši upė yra išskirtinė savo grožiu, galite peržvelgti tai, ką jums pasiūlys baidarių fotogalerija internete. Taip pat, turėsite galimybę ir patys užsisakyti profesionalias fotografo paslaugas, kai atvyksite į Žemaitiją plaukioti su baidarėmis.Parašykite komentarą