Norite pasipuošti? Suknelė geriausias pasirinkimas

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kiekviena moteris pasipuošusi suknele gali pavirsti į karalienę. Tačiau, kad taip pavyktų padaryti reikalinga turėti šokių tokių žinių apie stilių, ką su kuo galima derinti ir t.t. Pasak G. Bailey, kiekvienai moteriai svarbu turėti bent kelis aksesuarus, kurie pabrėžtų jos mėgstamo stiliaus aprangą. Pabodusių įvaizdžio detalių nereikia skubėti atsisakyti, nes rankinę, diržą, kaklo papuošalą, batelius galima atnaujinti.

Suknelės ir aksesuarai- spalviniai deriniai

Auksas ir kreminė spalva- tai vienas iš klasikinių pasirinkimų. Šiuo metu itin populiarios sukneles, kurios platėja nuo liemens. Jei dar pasirinksime prie tokio derinio tinkančius aksesuarus, jau galima sakyti, kad atrodysite kaip karalienė. Jei mėgstate, ryškius aksesuarus, tai jums tiktų ir tamsiai mėlyna suknelė. Tik jokiu būdu nesirinkite auksinės spalvos ir ryškių aksesuarų. Jei taip padarysite apie gero stiliaus toną galite pamiršti. Tuomet rizikuojate, kad atrodysite kaip kalėdinė žibanti eglutė. O jums toks įvaizdis greičiausiai ne prie širdies. Todėl venkite panašių derinių.

Jei jūsų suknelė pasiūta iš mėlynos palvos audinio, galite pabadyti derinti su kontrastinga raudona spalva. Prie raudonos spalvos puikiai tiktų auksinės spalvos detalės, pavyzžiui apyrankė ar rankinukas. Tačiau turėti ryškios spalvos rankinę yra gana nepraktiška. Ją sunku bus priderinti prie kitų drabužių. Todėl tamsios ar pastelinės spalvos rankinė puikus pasirinkimas.

Minimalistiniai stiliaus deriniai

Jei jus domina minimalistinis stilius, greičiausiai kalba pasisuktų apie tamsią juodą suknutę. Tai visų suknelių klasika. Todėl sakoma, kad kiekviena moteris ir mergina savo spintoje privalo turėti juodą kokteilinę suknelę. Ji patogi tuo, kad ji tinka daugeliui progų. Ja apsilvilkusi niekada neprašausite pro šalį. Niekas nepavadins jūsų neskoninga. Taip pat prie jos labai patogu derinti įvairius aksesuarus. Jie gali būti ryškių ir pastelinių spalvų.

Jei esate jauna  jauna mergina geriau rinktis tai, kas atrodo jaunatviškai. Ryškios vaiskios spalvos – bene tobuliausias pasirinkimas išleistuvėms ar kokiai kitai progai, nes atrodysite gyviau, energingiau, galėsite žaisti vadinamąjį „spalvų blokavimą“. Štai prie ryškiai rožinės suknelės puikiai tiks įvairių mėlynų atspalvių aksesuarai. Jei esate vyresnio amžiaus moterys venkite labai ryškių spalvų. Jums tiktų pastelinės , ne tokios ryškios spalvos.

Moterys ir merginos puoškitės suknelėmis, derinkite prie jų aksesuarus ir atrodysite tiesiog nuostabiai.

 

 Parašykite komentarą