Netinkamos priežastys skolintis greituosius kreditus

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

mymoney.lt

Pliusų greitieji kreditai turi pora – tai galimybė pasiskolinti greitai ir lengvai. Minusų yra daug daugiau.

Vienas pagrindinių minusų yra tai, kad žmonės nesupranta, kada galima skolintis, o kada nuo šio žingsnio reikėtų susilaikyti. Negalima skolintis, jei norite suma, pasiskolinta iš greitųjų kreditų bendrovės, padengti anksčiau paimtą skolą. Paskolos refinansavimas yra naudingas tik tada, kai naujosios paskolos palūkanos yra žemesnės.

Jeigu tiesiog neturite pinigų atiduoti paskolos įmoką, tarkitės su kredito įstaiga, taupykite, atidžiai peržiūrėkite savo finansus. Naujoji paskola pagelbės tik tą akimirką. Kai kitą mėnesį turėsite mokėti jau dviejų paskolų palūkanas bus dar sunkiau nei dabar.

Jei norite atnaujinti savo namus ar nusipirkti daiktą, kuris palengvins Jūsų buitį, pasinaudokite išperkamosios nuomos bendrovių paslaugomis arba pasidomėkite vartojamojo kredito sąlygomis.

Norint imti ilgalaikį kreditą Jums reikės laiduotojo, tačiau palūkanos bus nepalyginamai mažesnės. Taip pat bankai siūlo gan gretai gaunamas paskolas, jų palūkanos mažesnės nei greitųjų paskolų, tačiau bankai griežčiau vertina klientų rizikingumą. Jei bankas atsisako suteikti Jums paskolą, geriau pabandykite susitaupyti nesiskolinant ar gerai viską apsvarstę pabandykite imti paskolą iš mymoney.lt.

Neprotingai elgiasi besiskolinantys 600 eurų automobiliui. Jeigu žmogus nesugeba 600 eurų, kaip jis galės sumokėti už automobilio draudimą, kurą, remontą? Taip pat automobilį nesunku sudaužyti, tuomet liekama be automobilio, tik su skola greitųjų paskolų įmonei ir augančiomis palūkanomis.

Tarp jaunimo populiaru greitai pasiskolinti pramogoms, brangiems nereikalingiems pirkiniams. Ypač lengva susigundyti pasiskolinti vakarėlio metu, apsvaigus nuo alkoholio, kuomet užtenka vos išsiųsti trumpąją sms žinutę. Jei manote, kad Jūs, ar Jūsų artimas žmogus gali taip pasielgti, verta pasinaudoti „Creditinfo“ paslauga „Nenoriu greito kredito“. Pasinaudoję šia paslauga, būsite įtrauktas į nekredituotinų asmenų registrą ir nebegalėsite pasinaudoti greitųjų, smulkiųjų kreditų, vartojimo lizingų, lizingų teikiamomis paskolomis. Tiek registracija, tiek jos panaikinimas yra savanoriškas ir nemokamas.

Greitaisiais kreditais galima pasinaudoti tik išskirtiniais atvejais, kai jau išnaudotos visos kitos įmanomos galimybės. Jei vis dėlto tenka jais pasinaudoti, labai atidžiai perskaitykite sutartį ir paieškokite įmonės http://mymoney.lt/greitos-paskolos/, kuri siūlo palankiausias sąlygas.Parašykite komentarą