Nesiveda automobilis? Skubi pagalba padės

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Žiemos metu dažnai susiduriama su automobilių užvedimo problema. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl taip nutinka – naudojams netinkamas ar pasenęs automobilio akumuliatorius, kuris būdamas per silpnas negali suteikti pakankamai energijos, būtinos transporto priemonės užvedimui. Ypač dažnai su tokia problema susiduria dyzeliniu automobilių savininkai, kadangi šis kuras kur kas labiau įšąla. Tad ką gi daryti, kuomet automobilio akumuliatorius išsikrovė, o Jums būtina išvykti? Kreipkitės pagalbos į specialistus.

Avarinis automobilio užvedimas suteiks Jums galimybę prarandant tik labai nedaug laiko (tiek, kiek prireiks iki Jūsų atvykti pagalbai) leistis į Jums svarbią kelionę. Atvykę specialistai su tinkama įranga prijungs Jūsų akumuliatorių prie išorinio energijos šaltinio ir tai leis lengvai užkurti automobilį. Gesinti variklio nereikėtų iš karto, verčiau savo tikslo link vykti šiek tiek didesniu ratu, kad automobilio akumuliatorius spėtų įsikrauti. Jei akumuliatorius išsikrovė dėl generatoriaus gedimo ar netikslaus veikimo, tikėtina, kad ir po darbo dienos neužvesite savo automobilio. Tokiu atveju vertėtų iš karto kreiptis į automobilių servisą.

Tačiau generatoriaus gedimas tik reta priežastis. Daug dažniau vairuotojai pamiršta išjungti kurį nors elektros prietaisą eikvojanti energiją ar keletą metų netikrinę važinėja senu akumuliatoriumi, kuris galbūt net buvo keistas tik praeito savininko, o gal ir dar seniau. Tokiu atveju avarinis automobilio užvedimas gali būti reikalingas dar prieš didžiuosius šalčius, vos tik automobilis ilgėliau pastovi neigiamoje temperatūroje.

Jei nepamenate kada keitėte automobilio akumuliatorių ar tai buvo tikrai seniai, prieš žiemos šalčius peržvelkite savo galimybes šį Achilo kulną atnaujinti, pakeisti nauju ar bent jau patikrinti, kartais net ir seni akumuliatoriai būna dar labai „gyvi”. Jei ir pakeitus seną akumuliatorių kyla problemų užkurti automobilį žiemą, pasinaudoję avarinio užvedimo paslauga pasirūpinkite, kad specialistai nustatytų galimą Jūsų problemos priežastį – tai bus kur kas pigiau nei kas keletą dienų kviesti specialistus, užvedančius Jūsų automobilį.

Techniškai tvarkingas ir reguliariai prižiūrimas automobilis yra labai geras vairuotojo ženklas. Be to, tai padeda užtikrinti didesnį saugumą kelyje ir sustojus, gerina Jūsų nuotaiką vairuojant ir skatina ja dalintis su kitais.Parašykite komentarą