Namų puošimas Velykoms

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

3c0c3f3c542435eef5dffb7c00b0aa4e Velykos nuostabi pavasario šventė, tikras gamtos atgimimas. Dekoruojant namus Velykų šventei, kuomet prie stalo susirenka visa šeima, norisi pabrėžti santykį su gamta, priminti, jog už lango prabudęs pavasaris. Kaip tą padaryti pasitelkus paprasčiausius daiktus? Kaip papuošti namus, jog juose užgimtų Velykų dvasia?

Prisidaiginkite žolytės. Per žiemą išsiilgus žalumos, norėtųsi, jog jos būtų ir ant Velykų stalo? Tai įmanoma, tik reikia pasiruošti iš anksto, bent prieš pusantros – dvi savaites. Į norimą indelį pasėkite greitai dygstančių vejos sėklų arba prieskoninių žolelių (pvz. pipirnės, bazilikų, čiobrelių, raudonėlių) ir vis palaistant daiginkite saulėtoje vietoje. Svarbiausia – neperlaistyti! Per 3-5 dienas pasirodo pirmieji daigeliai, o žolytei augant galima suteikti norimą formą žirklėmis. Į indelį su sudaiginta žolyte galima „įsodinti“ kiaušinį ir taip papuošti stalą.

inspiring-rustic-easter-decor-ideas-14-554x415Pasigaminkite gyvybės medį. Šakelę su besiskleidžiančiais pumpurais pamerkite į vazą, o ant šakų pakabinkite saldainių, dekoratyvinių kiaušinių bei kitų Velykas primenančių dekoro elementų. Žaisliukus galima numegzti, nuverti, pasiūti – tinka viskas kas miela ir natūralu.

inspiring-rustic-easter-decor-ideas-6Papuoškite duris. Šventę reikia kurti nuo pat įėjimo į namus. O dar neįėjus, svečius pasitinka durys. Vakarų šalyse itin įprasta puošti išorinę durų pusę vainikais, tačiau šį mada jau ateina ir į Lietuvą. Išties labai gražu papuošti duris dailiu vainiku su kiaušinių elementais ar gėlėmis. Galima paprasčiausiai paimti seną skėtį, jame paslėpti nedidelę vazą su gėlėmis – iš skėčio kyšos tik gyvos gėlės –išties nuostabiai atrodo. Puikiai tinka ir ryškiaspalviai botai su į jais įmerktomis pavasarinėmis gėlėmis. Juk Velykų dekoracijos daug nekainuoja.

O kad ir pro langus šviestų Velykinė nuotaika, ant jų galima pakabinti nedidukus krepšelius su dekoratyviniais ar šokoladiniais kiaušiniais. Arba popieriniais karpiniais.Parašykite komentarą