Megztiniai moterims iš patikimų el. parduotuvių

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Moteriškų drabužių parduotuvių internete daugėja, tačiau pastebima, kad su jų augimu krenta ir rūbų kainos. Dabar net ir megztiniai moterims bei kiti rūbai nebėra tokie brangūs. Internetu siūlomas asortimentas visada bus pranašesnis už tą, kuris siūlomas eiliniuose prekybos centruose ar paprastose fizinėse moteriškų rūbų parduotuvėse. Moteriškų rūbų el. parduotuves pabrėžiame todėl kad būtent moterys gali įsitikinti, kad joms siūlomas asortimentas yra didžiausias – vyriškų drabužių parduotuvių yra kiek mažiau. Nepaisant to, moterims siūlytume pagalvoti ir apie saugumą – jos yra bene dažniausiai apgaudinėjamos.

Neretai kai kurie pardavėjai labai dažnai žaidžia su kainomis. Kai kurie iš jų bando imtis psichologinių priemonių – nurodo prieš tai buvusią kainą, o paskui bando parodyti, kad naujoji kaina yra gerokai mažesnė. Skirtumas yra tas, kad tos senos kainos niekada nebuvo. Taip paprasčiausiai siekiama sukurti jausmą, kad yra skelbiama akcija, o juk jomis nori pasinaudoti kiekvienas vartotojas, ypač moteris. Jeigu ieškote megztinių, tada turėtumėte apsilankyti ir kitose el. parduotuvėse – įsitikinsite, kad kainos yra daugmaž vienodos, tik kitose vietose nebus skelbiamos tokios absurdiško „akcijos“.

Perkant rūbus internetu, dažnai tenka skaičiuoti ir pristatymo mokestį – norinčios sutaupyti visada turėtų įsitikinti, kad prie galutinės sumos yra pridedamas ir pirkinių pristatymo mokestis. Jis kartais pridedamas pačioje pabaigoje, kai pateikiama sąskaita apmokėjimui. Taip, jūs turite gauti sąskaitą, nes tik tokiu būdu išvengsite nesklandumų. Taip pardavėjas parodo, jog jis veiklą vykdo teisėtai.

Turėtumėte žinoti, kad yra šiokių tokių signalų, kurie leidžia suprasti kada pardavėjas užsiima neaiškia veikla. Pavyzdžiui, jeigu užsakomi megztiniai moterims yra siūlomi dideliais kiekiais, tai turi matytis sąskaitoje faktūroje. Būtina žinoti, kad apmokant sąskaitą, negalima mokėjimo paskirtyje nurodyti neaiškios informacijos. Turime galvoje, kad jeigu pardavėjas jums sąskaitos faktūros nepateikia, o duoda tik rekvizitus, tada galite daryti išvadą, kad čia kažkas negerai. Galiausiai įsitikinti galima nesunkiai – jeigu jis nurodo, kad jūs mokėjimo paskirtyje turėtumėte nurodyti neaiškią informaciją, pavyzdžiui – vieną žodį „papildymas“, faktas, kad jis nuslėps mokesčius. Siūlome vengti tokių situacijų.



Parašykite komentarą