Laiptų atnaujinimas – nuo ko pradėti?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

LaiptaiDažnas nori turėti gražius namus, todėl jau tapo įprasta kapitalinius remontus atlikti kas keletą metų. Nors daugelis tiki, kad įsigyta prekė tarnaus amžinai, tuo aklai pasitikėti tikrai neverta. Tik įdėtos pastangos bei sugaištas laikas tvarkantis namus leis kuo ilgiau džiaugtis puikiu interjeru. Taigi, laiptai – vienas iš dažniausiai naudojamų elementų, be kurio neįsivaizduojamas nė vienas gyvenamasis namas. Pastaruoju metu tapo labai populiaru rinktis medinius laiptus, kurie puikiai įsilieja į bet kokią namų aplinką. Nors medis yra pripažintas kaip amžina klasika, tačiau tokie laiptai gali atsibosti. Ką tuomet daryti ir kaip juos pakeisti?

Nebijokite keisti nusibodusios laiptų spalvos. Niūrūs rudo atspalvio mediniai laiptai tegul tampa ryškūs – nebijokite eksperimentuoti pasirinkę raudoną, baltą, mėlyną, juodą ar kitokias spalvas. Ryškios spalvos ne tik pakeis nusibodusius laiptus, bet ir taps puikia interjero dalimi. Tik nepersistenkite rinkdamiesi spalvas – atsižvelkite į vidaus interjerą, nes vėliau gali tekti gailėtis dėl per daug iššaukiančių laiptų.

Jūsų laiptai itin slidūs ir kiekvieną kartą jais lipdami bijote? Įsigykite kilimą arba kiliminę dangą ir taip išvengsite slidžių pakopų. Taip pat, kilimas ant laiptų sumažins nuolatinio laipiojimo keliamą triukšmą – daugiau nebeteks išgirsti garsiai besileidžiančio asmens žingsnių. Be to, kilimas gali tapti nauja detale jūsų namuose, todėl leiskite sau paeksperimentuoti. Profesionalūs dizaineriai perspėja, kad šiam pirkiniui verta nepagailėti didesnių investicijų – įsigijus kokybišką prekę, jūs būsite užtikrinti, jog kilimas tarnaus ilgai. Žinoma, nepervertinkite savo jėgų – kilimo tiesimo užduotis palikite išspręsti tai išmanantiems specialistams, nes neretai mėginimai patiems užkloti laiptus kilimine danga gali baigtis prastai – darbas bus atliktas nekokybiškai, o neseniai įsigyta prekė liks sugadinta.

Ieškokite idėjų internete. XXI amžiaus žmogus kone kiekvienu asmeniniu klausimu kreipiasi į visagalę „Google“ paieškos sistemą, kurioje pilna pačių įvairiausių minčių ir komentarų. Internetiniuose lietuviškuose puslapiuose jūs taip pat galite rasti įdomių pasiūlymų – be abejo, neturėtumėte apsiriboti tik jais. Drąsiai lankykitės užsienio kalba parašytuose tinklalapiuose ir atrasite kažką naujo.

Svarbiausia yra būti nenuobodžiais ir nemanyti, kad tik seni dalykai yra patys geriausi. Keiskitės ne tik patys, bet ir nepabijokite atnaujinti savo gyvenamosios aplinkos – bus tik dar įdomiau gyventi!Parašykite komentarą