Kreditai: kaip skolintis atsakingai?

5.00 avg. rating (98% score) - 1 vote

Greta paskolų skelbimų dažnai matome prierašus, televizijos ar radijo eteriuose girdime raginimą skolintis atsakingai. Ką tai reiškia? Kaip reikia pasiskolinti atsakingai ir perkeltine prasme neužnerti kilpos ant kaklo sau ir savo artimiesiems? Tinklalapis http://chwilowkiprzez-internet.pl/ kuris savo lankytojams siūlo lenkiškų kreditų internete palyginimą, parengė keletą naudingų patarimų. Šiais patarimais puikiai gali pasinaudoti ir lietuviai, todėl pateikiama Jums paruoštą vertimą.

Prieš imant paskolą iš banko, reikėtų objektyviai įvertinti savo ir savo šeimos bendrą biudžetą. Kiek pinigų tikrai gausite kas mėnesį? Patariama neįskaičiuoti premijų, dovanojamų pinigų, kitų nenuolatinių pajamų. Nepamirškite, kad pajamos gali kisti, todėl http://www.babciakredyt.pl/ pataria įvertinti ir šias aplinkybes. Reikia įvertinti galimybę, kad galite netekti darbo arba Jums gali būti sumažintas darbo užmokestis. Specialistai pataria pajamas skaičiuoti itin konservatyviai ir netgi pesimistiškai, nes tik taip galėsite būti užtikrinti, kad tikrai susitvarkysite su visais prisiimtais finansiniais įsipareigojimais.

Kredyt gotówkowy Turėtumėte labai kruopščiai apskaičiuoti turimus įsipareigojimus – kiek per mėnesį tenka sumokėti už kitas jau turimas paskolas, lizingą ir pan. Gal netrukus jūsų finansiniai įsipareigojimai sumažės? Jei taip, verta šiek tiek palaukti ir paskolą imti tada. Atminkite, kad gali atsirasti įvairių neplanuotų išlaidų (gydymui, vestuvėms, laidotuvėms ar kitų). Savo šeimos biudžete turėtumėte numatyti ir šias išlaidas.

Įvertinkite pastoviąsias kiekvieno mėnesio išlaidas – vidutines sumas, kurios išleidžiamos maistui, komunalinėms paslaugoms, vaikų mokymui ir lavinimui, visų šeimos narių drabužiams, avalynei, kurui, transportui, automobilių išlaikymui, naminių gyvūnų ir augintinių priežiūrai, vaistams, lėtinėms ligoms gydyti skirtiems medikamentams, kosmetikai, pramogoms ir taip toliau. Būtinai tam tikrą sumą pinigų reikia įskaičiuoti netikėtoms būtinosioms išlaidoms – automobilių remontui, gydytojams, odontologams ir kt.

Sudėjus visas išlaidas, liks tam tikra pinigų suma, kuri ir bus toji, kurią galėsite kas mėnesį atiduoti bankui. Jei likutinė suma – labai nedidelė, pavyzdžiui, 100 ar 200 Lt, paskolos ėmimą reikėtų atidėti ateičiai. Jei kas mėnesį lieka 500 -1000 Lt, galite galvoti apie mažą-vidutinio dydžio paskolą, o jei kas lieka daugiau nei 1000-2000 Lt, verta pasvarstyti ir apie didesnės vertės paskolas.Parašykite komentarą